Didem Soydan dayanamadı: Muazzam ifşaya hazırlanıyorum!

Ünlü manken Didem Soydan, sosyal medyadan kendisine çıplak fotoğraf atanları ifşa edeceğini açıkladı.

Didem Soydan dayanamadı: Muazzam ifşaya hazırlanıyorum!Şimdilerde Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin ile aşk yaşayan Didem Soydan, Niko interaktif bir oyun olan Pub Story oynadı.

Didem Soydan dayanamadı: Muazzam ifşaya hazırlanıyorum!Soydan, oyunda kendisine gelen ilginç bir soruya da cevap verdi.

Didem Soydan dayanamadı: Muazzam ifşaya hazırlanıyorum!35 yaşındaki ünlü manken, kendisine çıplak fotoğrafların atılıp atılmadığını soran bir kişiye verdiği yanıtla magazin gündemine damga vurdu.

Didem Soydan dayanamadı: Muazzam ifşaya hazırlanıyorum!"Muazzam ifşaya hazırlanıyorum"

Didem Soydan, sosyal medyadan gelen mesajları yakın zamanda ifşa edeceğini açıklayarak şu sözleri dile getirdi:

Didem Soydan dayanamadı: Muazzam ifşaya hazırlanıyorum!"Bana DM'den (direkt mesaj) gelen mesajları, muazzam ifşaya hazırlanıyorum, sergi yapacağım.

Didem Soydan dayanamadı: Muazzam ifşaya hazırlanıyorum!Buradan Nesrin Cavadzade'ye selamlarımı söylüyorum. Bunu ilk o söylemişti.

Didem Soydan dayanamadı: Muazzam ifşaya hazırlanıyorum!Bunlar bu kadar rahat gönderiyorlarsa, okeyler demek ki ifşa olmaya.

Didem Soydan dayanamadı: Muazzam ifşaya hazırlanıyorum!Okey değillerse bile ben ifşa olmalarına okey oluyorum.

Didem Soydan dayanamadı: Muazzam ifşaya hazırlanıyorum!Maruz bırakıyorlar çünkü. İyi olduklarını düşündükleri şey o kadar kötü ki.

Didem Soydan dayanamadı: Muazzam ifşaya hazırlanıyorum!Sen buna hakikaten inandın ve bir şey mi sandın?"

Didem Soydan dayanamadı: Muazzam ifşaya hazırlanıyorum!Didem Soydan dayanamadı: Muazzam ifşaya hazırlanıyorum!Didem Soydan dayanamadı: Muazzam ifşaya hazırlanıyorum!Didem Soydan dayanamadı: Muazzam ifşaya hazırlanıyorum!Didem Soydan dayanamadı: Muazzam ifşaya hazırlanıyorum!Didem Soydan dayanamadı: Muazzam ifşaya hazırlanıyorum!