Didem Soydan'dan olay sözlerine açıklama!

Manken Didem Soydan'ın doğmamış bebeğine Instagram hesabı açan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'e "Bu düpedüz ruh hastalığı" dediği iddia edilmişti. Soydan, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Didem Soydan'dan olay sözlerine açıklama!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, geçtiğimiz günlerde doğmamış bebekleri Karan adına Instagram hesabı açmış ve çifte pek çok eleştiri gelmişti. Konuyla ilgili bir haberi Twitter hesabından paylaşan Didem Soydan ise "Vay arkadaş mana bulacağım ama evlat sahibi olmadık, risk alamıyorum. Ama bu düpedüz ruh hastalığı" şeklinde bir tweet atmıştı.

Açıklama yaptı

Bu tweeti üzerine Fahriye Evcen-Burak Özçivit çiftini eleştirdiğine dair haberler yapılınca Soydan, konuya açıklık getirdi. Ünlü manken, eleştirilerinin ünlü çifte olmadığını, bu eleştirinin çiftin bebekleri adına sahte hesap açan kişiler için olduğunu dile getirdi ve şu sözleri paylaştı: "Annesi babası olmadıkları halde doğmamış bir bebek adına binlerce sahte hesap açıp bebeğin ağzından konuşanlar hakkında ruh hastaları dediğim bir twit attım. Ki gerçekten ruh hastaları olduklarını düşünüyorum."

Didem Soydan'dan olay sözlerine açıklama!