Dilan Çiçek Deniz dünyaya açılıyor! Sürpriz teklif...

Geçtiğimiz aylarda Cannes Film Festivali’ne katılan oyuncu Dilan Çiçek Deniz'e sürpriz bir teklif geldi.

Dilan Çiçek Deniz dünyaya açılıyor! Sürpriz teklif...

Son olarak 'Çukur' adlı dizide Sena karakterine hayat veren oyuncu Dilan Çiçek Deniz,mayıs ayında 72. Cannes Film Festivali'nin açılış törenine katılmıştı. Deniz, Cannes’da aldığı davet üzerine İngiltere’de cast çalışmaları başlayan 'Sinbad' filminin seçmelerine katıldı. Güzel oyuncu, 2020 yılında çekilecek film için büyük bir şans yakaladı.

Ajanslarla görüşecek

Ayrıca Dilan Çiçek Deniz, Ozan Açıktan’ın yönettiği ve Metin Akdülger ile başrolü paylaştığı ilk sinema filminin çekimlerini tamamladı. Oyuncu, ağustosta İngiltere ve ABD’deki ajanslarla görüşmelere gidecek.

Dilan Çiçek Deniz dünyaya açılıyor! Sürpriz teklif...

Öte yandan Cannes'da kırmızı halıda boy gösteren Deniz, kıyafetinin yanı sıra özel tasarım takılarıyla da dikkatleri üzerine çekmişti. Güzel oyuncu, toplamda 80 karatı bulan, her biri özenle seçilmiş 250 adet damla pırlantadan yapılmış 800 bin euro değerindeki kolye, küpe ve bileklikten oluşan takılarla yabancı basının da ilgisini çekmişti.

Alejandro Gonzalez Innarritu'nun jüri başkanlığını üstlendiği festivalde; Bill Murray, Adam Driver, Tilda Swinton, Chloë Sevigny, Steve Buscemi, Danny Glover, Iggy Pop, ve Selena Gomez gibi starlar yer almıştı. Deniz de filmi starlarla birlikte izlemişti.