Dilan Çiçek Deniz'in yeni projesi belli oldu!

Çukur dizisinden ayrılan Dilan Çiçek Deniz'in yeni projesi belli oldu.

Dilan Çiçek Deniz'in yeni projesi belli oldu!Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, pazartesi günleri reyting rekorları kıran 'Çukur' dizisinde iki sezondur Sena karakterine hayat veriyordu.

Dilan Çiçek Deniz'in yeni projesi belli oldu!Geçtiğimiz bölümde diziye duygusal bir şekilde veda eden Deniz'in yeni projesi de yavaş yavaş netleşti.

Dilan Çiçek Deniz'in yeni projesi belli oldu!Güzel oyuncunun yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan'ın oturacağı bir aşk filminde başrolü üstleneceği öğrenildi.

Dilan Çiçek Deniz'in yeni projesi belli oldu!Çalışmalarına uzun süredir devam edilen ve bir yol hikayesini konu alan aşk filmde Deniz'in partneri ise henüz belli olmadı.

Dilan Çiçek Deniz'in yeni projesi belli oldu!Amerika'ya gidiyor

Öte yandan Dilan Çiçek Deniz, geçen yaz Londra'da The American Academy of Dramatic Art'ta bir süre oyunculuk eğitimi almıştı.

Dilan Çiçek Deniz'in yeni projesi belli oldu!Deniz'in yeni projesinin çekimleri başlamadan yine Amerika'ya gideceği ve yaz tatilini orada geçireceği öğrenildi.

Dilan Çiçek Deniz'in yeni projesi belli oldu!Ayrıca oyuncu, Amerika'nın önde gelen ajanslarından biri olan Elite Model Los Angeles'la da görüşmeler sağlayacak.

Dilan Çiçek Deniz'in yeni projesi belli oldu!Dilan Çiçek Deniz'in yeni projesi belli oldu!