Ebru Şahin'den Akın Akınözü itirafı! "Biz de o aşkı..."

Dün akşam Lider Marka Ödülleri törenine katılan Ebru Şahin, ödülünü almadan önce basının karşısına geçti. Güzel oyuncu gelen bir soru üzerine partneri Akın Akınözü için, "Partner olarak çok yakıştırdı insanlar. Biz de o aşkı, samimi duyguları insanlara geçirebiliyorsak bu bizi motive eder" ifadelerini kullandı.

Ebru Şahin'den Akın Akınözü itirafı!

Hercai'nin Reyyan'ı Ebru Şahin dün akşam "Lider Marka Ödülleri” törenine katıldı. Güzel oyuncu gecede “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünün sahibi oldu. Tören öncesi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Şahin'e rol arkadaşı Akın Akınözü soruldu.

“Partner olarak çok yakıştırdı insanlar!"

Gelen soru üzerine Ebru Şahin, Akın Akınözü için, “Partner olarak çok yakıştırdı insanlar. Biz de o aşkı, samimi duyguları insanlara geçirebiliyorsak bu bizi motive eder. Miran ve Reyyan’ın güzel bir uyumu var. Çektiğim dizide yaşandığını bildiğim ve çok fazla mesaj aldığım hikayelerden bahsediyoruz. Bir kadın olarak bunların sesi, kalbi, dili, görünümü olabilmek çok değerli. Her kadın kendinden ve etrafından korkmadan kendi içindekileri açığa çıkarmasını ve kendi ışığını görmesini diliyorum” dedi.