Ece Erken, Demet Akalın'la barışan Alişan'a resti çekti!

Ece Erken, Demet Akalın'la barışan yakın dostu Alişan'ı sosyal medya hesabından takipten çıkardı.

Ece Erken, Demet Akalın'la barışan Alişan'a resti çekti!

Bugün Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Demet Akalın ve Alişan, duygusal dakikaların ardından 6 yıllık küslüğe son vermişti. Akalın'la önceden arasından su sızmayan fakat şimdilerde mahkemelik olan Ece Erken ise bu barışmaya tepki gösterdi. Erken, yakın arkadaşı Alişan'ı Instagram hesabından takipten çıkardı.

"Her şeyi bildiğim için kırgınım"

Alişan'ı takipten çıktıktan sonra Instastory'den bir de açıklama yapan sunucu Ece Erken, ''Kimin, kimin hakkında ne konuştuğunu bilince, ortada şeref, namus varsa özür yoksa kimse 'ne mutlu barışmışlar' sözünü benden beklemesin. Ben mahkemelik olduğum için değil her şeyi bildiğim için kırgınım. Zaten bu barışın olacağını haftalar önce yayında söylemiştim. 5'i 1 yerdeye kadar! İnsan olmak kurul ile değil, duruş ile ölçülüdür.'' şeklinde konuştu. Ece Erken'in bu tepkisinden sonra Alişan'ın ne yapacağı ise merakla bekleniyor.

Ece Erken, Demet Akalın'la barışan Alişan'a resti çekti!

Neler yaşanmıştı?

Demet Akalın'la daha önceden yediği içtiği ayrı gitmeyen Ece Erken, 'Söylemezsem Olmaz' programında eski eşi ve çocuğunun babası Serkan Uçar'ın, oğlu Eymen'i almak için mahkemeye verdiğini söylemişti. Bu olaya Demet Akalın'ın dahil olması üzerine sinirlenen Erken, Akalın'la ilgili mesajları ifşa ederek ''Senin foyanı ortaya çıkarırım, benimle uğraşma'' sözleriyle sert çıkmıştı. Erken'in bu açıklamalarının ardından Demet Akalın ise sunucu hakkında tedbir kararı çıkartmıştı.