Ece Erken, oğlunun doğum günü için eski eşi Serkan Uçar'la bir arada!

Sunucu Ece Erken, 4 yaşına basan oğlu Eymen'e doğum günü partisi düzenledi. Partiye Erken'in eski eşi ve Eymen'in babası Serkan Uçar da katıldı.

Ece Erken, oğlunun doğum günü için eski eşi Serkan Uçar'la bir arada!Ece Erken, Serkan Uçar'dan olan oğlu Eymen'e 4 yaş partisi organize etti.

Ece Erken, oğlunun doğum günü için eski eşi Serkan Uçar'la bir arada!Partiye Eymen'in babası Serkan Uçar ve Erken'in ailesiyle arkadaşları katıldı.

Ece Erken, oğlunun doğum günü için eski eşi Serkan Uçar'la bir arada!O anları sosyal medya hesabından paylaşan Ece Erken, oğluyla olan fotoğrafına "Nice mutlu senelere oğlum" notunu düştü.

Ece Erken, oğlunun doğum günü için eski eşi Serkan Uçar'la bir arada!Serkan Uçar ise oğluyla olan karesine, "Doğum günün kutlu olsun oğlum, canım oğlum... Eymen dört yaşında" mesajını yazdı.

Ece Erken, oğlunun doğum günü için eski eşi Serkan Uçar'la bir arada!Bir takipçinin yorumu çıldırttı

Ece Erken'in eski eşi Serkan Uçar ile oğlu Eymen'le paylaştığı bir kareye gelen bir yorum ise sunucuyu çıldırttı.

Ece Erken, oğlunun doğum günü için eski eşi Serkan Uçar'la bir arada!Erken ile Uçar'ı aynı fotoğrafta gören takipçi, "Doğum gününü kimin yaptığı belli oldu" yorumunda bulundu. Yorum karşısında sinirlenen Ece Erken ise, "Sahte hesapçığım; doğum gününü ben yaptım. Madem bu kadar fesat, çirkin ve kötüsün hemen söyleyeyim. Eymen'in annesinin maddi ve manevi hiçbir şeye ihtiyacı yok ama Eymen'in annesi ne yaşarsa yaşasın babasını görmeye hakkı var. Serkan 1 hafta önce aradı 'Babalık yapmak istiyorum' dedi. 'Mahkeme istediğin gibi olsun' dedi ve evladım önceliğim. Tabii ki ‘evet’ dedim. Bu tablodan rahatsız olan varsa sayfamı terk edebilir. Eymen'i 4 yıldır annesi büyütüyor ve annesi hep dimdik ayakta olacak. Şimdi elti misin nesin sayfamdan bir git!" cevabını verdi.

İşte o yorum:

Ece Erken, oğlunun doğum günü için eski eşi Serkan Uçar'la bir arada!