Ece Erken'den duygusal paylaşım: "Kalbimiz kırılıyor ama..."

Sunucu Ece Erken, sosyal medya hesabından yeni yaşına özel bir paylaşımda bulundu. Erken, paylaşımına duygusal bir de mesaj yazdı.

Ece Erken'den duygusal paylaşım:

Şimdilerde 'Söylemezsem Olmaz'da magazin programı sunan Ece Erken, bugün 41 yaşına bastı. Yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile kutlayan güzel sunucu, paylaşımına şu duygusal sözleri not düştü:

"Kalbimiz kırılıyor ama..."

"Bugün benim doğum günüm...11 Mayıs... Ama bana sorsalar ben '7 Nisan 2015'te doğduğumu söylerim... 20 küsür yıl oldu, sizler beni tanıyalı. Hala ekrandan sizlerin evine misafir oluyorum ve bana sevginizi hiç eksik etmediniz. (Magazin sayfalarında saydıranlar hariç) Olsun o da işimizin cilvesi, alıştık desem yalan olur. Kalbimiz kırılıyor ama yapacak bir şey yok. Hatalarımla doğruları bulduğuma inanıyorum, düşmez kalkmaz bir Allah yine hata yapabilirim ama Eymen'den sonra kendimin, değerimin farkına vardığım kesin! Yanlış tercih yapmamam dileğiyle... KADIN olmak çok özel bir şey... Allah'a verdiği, vermediği her şey için şükürler olsun. Bugün doğan herkesin doğum günü kutlu olsun."

Ece Erken'den duygusal paylaşım: