Ece Seçkin sahnede ağladı!

Selami Şahin'in konserinde sahneye çıkan Ece Seçkin, bir soru üzerine ağlamaya başladı.

Ece Seçkin sahnede ağladı!

Selami Şahin önceki günlerde Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser verdi. Konserde yerini alan Ece Seçkin de Şahin'le birlikte sahneye çıktı. Seçkin, “Kariyerimin en önemli anlardan biri büyük ustayla düet yapmak oldu” şeklinde konuştu.

Gözyaşlarını tutamadı

“En sevdiğiniz Selami Şahin şarkısı hangisi?” sorusu Ece Seçkin'e yöneltiğinde ise “Anneannemi kaybettiğimden beri ‘Özledim’in yeri ayrı” deyince gözyaşlarını tutamadı.

Öte yandan konserin ardından Selami Şahin'le çekildikleri bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan popçu, "Büyük ustayla sahneye çıkmak şu 5 senelik kısacık kariyerime sığdırdığım en önemli an’lardan biriydi. Onları yakından tanıyınca mütevaziliklerine,sanata ve hayata bakış açılarına, profesyonelliklerine hayran kalıyorsunuz. Gerçek sanat yapıp ego’larından nasıl arındıklarına şahit oluyorsunuz. ”Efsane” denilebilecek kişilerin “efsaneyim” diyen kişilere göre ne kadar tüketilmeye ve tüketmeye mahkum olmadıklarını görüp onlar gibi olmak istiyorsunuz... Selami Baba’yla 1 düet yoluma ışık tutmaya yetti. Bana bu fırsatı sunduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız..." notunu düştü.