Emily Ratajkowski çırılçıplak poz verdi!

Dünyanın en güzel mankenleri arasında gösterilen Emily Ratajkowski sosyal medya hesabından çırılçıplak bir poz paylaştı.

Emily Ratajkowski çırılçıplak poz verdi!

Yıllar evvel rol aldığı Robin Thicke'nin seslendirdiği Blurred Lines klibinde çıplak halde kameraların karşısına geçerek dünya çapında üne kavuşan manken Emily Ratajkowski, geçtiğimiz gün sosyal medyadan yaptığı paylaşımla olay yarattı. Geçtiğimiz yıl evlenen güzel manken, çırılçıplak poz verip bu paylaşıma da "Evde sabahlar" notunu yazdı.

"Bir kadının soyunması..."

Emily Ratajkowski, geçtiğimiz haftalarda verdiği bir röportajda, "Bir kadının soyunması, onun feminist olmadığı anlamına gelmez. Çıplaklığımdan utanmıyorum ve bunun için özür dilemem gerektiğini düşünmüyorum. O klip bir sanattı, her sanatın milyonlarca farklı yorumu vardır" demişti.

Annesinin kendisine utanmaması gerektiğini öğütlediğini de söyleyen ünlü manken, "Annem her zaman vücudumdan ötürü özür dilememem gerektiğini ve bundan utanmamamı öğütledi. Çıplaklığımdan utanmıyorum ve bunun için özür dilemem gerektiğini de düşünmüyorum" diyerek sözlerini tamamlamıştı.