Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal'a manidar gönderme!

Emina Jahovic, Mustafa Sandal'ın rakibi Tarkan'ın şarkısını sosyal medya hesabından paylaşarak eski eşine göndermede bulundu.

Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal'a manidar gönderme!

10 yıllık evliliklerini Haziran 2018'de sonlandıran Mustafa Sandal ile Emina Jahovic, birbirlerine adeta düşman oldu. Boşanmanın ardından Yaman ve Yavuz adındaki iki çocukları için görüşeceklerini dile getiren ikilinin arkadaşlıkları mazide kaldı. Geçtiğimiz günlerde küçük oğulları Yavuz'un doğum gününde bir araya gelen ikili, birbirlerine selam bile vermedi. Gerginliğin tırmandığını ise önceki gün Jahovic'in yaptığı paylaşım ortaya çıkardı.

Tarkan'ın şarkısını paylaştı

Emina Jahovic, Mustafa Sandal'ın 90'lı yıllardan beri rakibi olan Tarkan'ın 'Sevdanın Son Vuruşu' adlı şarkısını dinlediği anları sosyal medya hesabından paylaştı. Sırp şarkıcının bu hamlesi eski eşe gönderme olarak algılandı. Diğer yandan Jahovic'in şarkıyı paylaştığı anda "Sen artık benden sonra sevemezsin, yanmışsın / Yüreğimden çıkardım, attığın kör kurşunu" sözlerinin çalması dikkatlerden kaçmadı.

Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal'a manidar gönderme!

Gözler Melis Sütşurup'ta

Emina Jahovic'in bu manidar paylaşımı, Sandal'a ve onun 4 aylık sevgilisi Melis Sütşurup'a gönderme olarak yorumlandı. Ayrıca Sütşurup da Mustafa Sandal'ın kendisine yazdığı son şarkısı 'Gel Bana'yı sosyal medya hesabından her fırsatta paylaşıyor.