Emrah'tan şaşırtan yatırım! 3 milyon dolara...

Şarkıcı ve oyuncu Emrah Erdoğan, birikimlerini yatırıma dönüştürmek için harekete geçti. Emrah'ın, 3 milyon dolara uçak almaya karar verdiği öğrenildi.

Emrah'tan şaşırtan yatırım! 3 milyon dolara...Son olarak 'Aşk ve Mavi' dizisiyle ekranlarda boy gösteren Emrah Erdoğan, müzikten ve televizyondan kazandıklarını ticarete yatırmıştı.

Emrah'tan şaşırtan yatırım! 3 milyon dolara...Şimdilerde sürpriz bir yatırıma imza atmaya hazırlanan Emrah'ın, deniz uçağı almaya karar verdiği öğrenildi.

Emrah'tan şaşırtan yatırım! 3 milyon dolara...Ünlü şarkıcının bu kararı eşi Sibel Erdoğan, kızı Eleysa ve oğlu Elyasa ile çıkacağı tatillerde daha rahat yolculuk yapabilmek için aldığı belirtildi.

Emrah'tan şaşırtan yatırım! 3 milyon dolara...3 milyon dolar ödeyecek

Bu yatırım için uzun süredir araştırma yaptığı öğrenilen Emrah'ın, sonunda bir karara vardığı ve beğendiği uçağın Amerika’dan getirtilmesi için talimat verdiği ortaya çıktı.

Emrah'tan şaşırtan yatırım! 3 milyon dolara...Ayrıca 16 kişilik kapasitesi olduğu öğrenilen deniz uçağının değeri ise 3 milyon dolar yani yaklaşık 17 milyon lira.

Emrah'tan şaşırtan yatırım! 3 milyon dolara...Emrah'tan şaşırtan yatırım! 3 milyon dolara...Emrah'tan şaşırtan yatırım! 3 milyon dolara...