Emre Aşık ile Yağmur Aşık arasındaki ihanet krizi büyüyor!

Emre Aşık, eşi Yağmur Aşık'ın ihanetini affetmedi. Eşine boşanma ve zina davası açan Aşık, üç çocuğunun da velayetini istedi. Yağmur Aşık ise ‘Emre, bana adi bir oyun oynadı’ savunmasında bulundu.

Emre Aşık ile Yağmur Aşık arasındaki ihanet krizi büyüyor!

Eski futbolcu Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık, geçtiğimiz günlerde Etiler'deki bir mekanda Mustafa isimli evli bir erkekle sarmaş dolaş eğlenmiş, fotoğraflar basına yansıyınca da olay olmuştu. Emre Aşık ihaneti affetmemiş, 6 yıllık evliliğini bitirmek için önceki gün boşanma davası açmıştı. Eski futbolcunun avukatı Funda Alp, dün canlı yayında davanın zina, haysiyetsiz yaşam sürme, onur kırıcı davranışlar ve şiddetli geçimsizlik sebebiyle açıldığını dile getirdi.

'Elimizde başka görüntüler de var...'

Diğer yandan avukat Funda Alp, ellerinde başka görüntüler olduğunu da belirterek, "Olaya ait basındaki görüntülerin dışında o gecede farklı açıdan çekilmiş görüntüler tespit ettik. Mustafa Bey'in Yağmur Hanım'ın beline sarıldığı ve ikilinin neredeyse yanak yanağa olduğu görüntüler var. Bu yüzden araştırma yaptık ve daha sonra dava açmaya karar verdik" şeklinde konuştu. Öte yandan müvekkili Emre Aşık'ın üç çocuğunun velayetini talep edeceğini de sözlerine ekledi.

"Eşim bana adice bir oyun oynadı"

Dün 'Söylemezsem Olmaz' programına katılan Yağmur Aşık ise kendisine bir oyun oynandığını belirterek, "Eşim bana nafaka ödememek için adice bir oyun oynadı" ifadelerini kullandı. Ayrıca Yağmur Aşık, Emre Aşık'ı FETÖ üyesi olmakla da suçladı.