Emre Aşık'tan Yağmur Aşık'a bir şok daha!

Emre Aşık, eşi Yağmur Aşık'ın kendisini aldattığını iddia ederek boşanma davası açmıştı. Eski futbolcu şimdi de Yağmur Aşık'a karşı korunma talebinde bulundu.

Emre Aşık'tan Yağmur Aşık'a bir şok daha!

Eski futbolcu Emre Aşık, geçtiğimiz günlerde eşi Yağmur Aşık'a ikinci kez boşanma davası açtı. Yağmur Aşık'ın sarmaş dolaş görüntülerini affedemeyen Emre Aşık, eşinden çocuklarının velayetini ve 100 bin lira manevi tazminat istedi.

Tehdit etmiş

Öte yandan Emre Aşık'ın avukatı, Yağmur Aşık'ın müvekkilini tehdit ettiğini dile getirerek, "Yağmur Aşık, bir eğlence merkezinde ‘Mustafa’ adlı birisiyle alkollü ve sarmaş dolaş görüntüleri çıktıktan bir gün sonra evden ayrılmıştır. Emre Aşık ikinci davayı açınca Yağmur Aşık müvekkilin işyerini basmış, telefonda, ‘Sonun Vatan Şaşmaz gibi olacak. Seni öldüreceğim’ diyerek tehdit etmiş, çocukları da kaçıracağını söylemiştir" dedi. Bu gelişmenin üzerine Emre Aşık, Yağmur Aşık'ın tehditleri karşısında korunma talep etti.

Mahkemeden 1 aylık karar

Bu talebin üzerine mahkeme, Yağmur Aşık’ın Emre Aşık’a 1 ay süreyle şiddet tehdidi, hakaret içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.