Emre Aşık'tan Yağmur Aşık'a şok suçlamalar!

Eski futbolcu Emre Aşık, boşanma sürecinde olduğu çocuğunun annesi Yağmur Aşık hakkında şoke edecek iddialar ortaya attı. Aşık, "Eşim fuhuştan sabıkalıdır" diyerek pek çok suçlamalarda bulundu.

Emre Aşık'tan Yağmur Aşık'a şok suçlamalar!

Eski futbolcu Emre Aşık, geçtiğimiz aylarda Etiler'de bir mekanda eğlenirken bir erkekle sarmaş dolaş görüntüleri ortaya çıkan Yağmur Aşık'ı affetmemiş, boşanma davası açmıştı. Çiftin sancılı geçen boşanma sürecinde Emre Aşık tarafından ortaya yeni bir iddia atıldı. Eski futbolcu, eşinin fuhuştan sabıkalı olduğunu ve bu yüzden adını değiştirdiğini belirterek şöyle konuştu:

"Eşim fuhuştan sabıkalı. 2011’deki Barbie fuhuş operasyonunda şüphelidir. Bu yüzden Duygu olan adını Yağmur olarak değiştirmiş. Dolandırıcılık, resmi belgede sahtecilik, para aklama gibi suçlara karışmıştır. Yasadışı işleri tespit edilmiştir. Uyuşturucu kullanıyor ve çocuklarımızı dövüyor. Çocuklarımın can güvenliği yok. Onları dadıya emanet edip yurt dışına gitmiş. Nerede olduğu belli değil."

Yanıt gecikmedi

Emre Aşık tarafından şoke edici suçlar yöneltilen Yağmur Aşık'tan ise cevap gecikmedi ve şöyle konuştu: "İddialar gerçek dışıdır. Müvekkilimiz 1, 3 ve 6 yaşındaki 3 evladının yanındadır. Kendisine dolandırıcılık, görevi kötüye kullanma, resmi belgede sahtecilik, para aklama gibi iftiralar atılmıştır. Hiçbir sabıka kaydı yoktur. Geçmişi tertemizdir. İddia edilen bu lekeler çocuklarının hayatlarına atılmıştır. 6 yaşındaki çocuk iki yıl sonra okulunda bu haberleri arkadaşlarından duyacaktır."

Bir açıklama da Emre Aşık'ın avukatından

Emre Aşık'ın avukatı Funda Sadıkahmet Alp, Yağmur Aşık'ın açıklamasının ardından konuştu ve şu sözleri dile getirdi: "Bugün basında çıkan haberler sonucu müvekkilime yönelik saldırılar haksızdır. Davalının çocuklarıyla ilgilenmeyip, çocukların darp edilmesine dair bulunduğumuz suç duyurusu dilekçemizde bahsettiğimiz haksız saldırıya sebebiyet veren hususlar, boşanma davası sonrası tarafımızca öğrenilen konulardır. Müvekkilim Emre Aşık, maalesef evliliği gerçekleştirdikten sonra davalının 'adını değiştirmek' üzere dava açtığını öğrenmiştir. Bahsi geçen "Barbie Operasyonu" ise boşanma davası açtığımızın hemen ardından tarafımıza 3. kişilerce bildirildiğinde öğrenilmiş ve gerekli araştırma yapılmıştır. Müvekkilimin tek gayesi darp edilen çocuklarını korumaktır. Dilekçemizde bahsi geçen diğer konular 25.02.2019 tarihinden sonra tarafımızca öğrenilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.