Emre Kınay kavga hakkında ilk kez konuştu!

Ünlü oyuncu Emre Kınay, Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programına bir ses kaydı göndererek geçtiğimiz günlerde Beyaz TV muhabirleriyle yaşadığı tartışmanın detaylarını anlattı.

Emre Kınay kavga hakkında ilk kez konuştu!

Oyuncu Emre Kınay'ın geçtiğimiz günlerde Beyaz TV muhabirleri ile tartışırken çekilen görüntüleri sosyal medyada büyük tartışma yaratmıştı. Karakolda biten gecenin ardından ilk kez konuşan Emre Kınay, "Gidiyorum ısrarla 'belediye başkanı olsaydın 12'den sonra oturacak mıydın' diye tahrik edici, durmaksızın… Hakaret ve tahrik vardı. Çok tatsız oldu, çok sinirlendim o tahriğe kapılmamalıydım" dedi.

Ne olmuştu?

Emre Kınay, geçtiğimiz günlerde magazin muhabiriyle tartışmıştı. Yanındaki kadın arkadaşının yere düşmesini çeken muhabire "Neden çekiyorsun? Gelip yardım etsene, ayıptır, bana yapmayın. Düşen çekilir mi?" diyerek tepki gösterdi. Muhabir ise restoranların gece yarısı kapalı olması gerektiğini hatırlatarak "Biz içeri gelemiyoruz. Yasak var, siz içeridesiniz. Saat 12'yi geçti. Böyle bir durumda siz belediye başkanı olsaydınız izin verir miydiniz?" diyen Emre Kınay, daha sonra da "Ne alakası var? Hesabı kapattım. Tuvalete gittim, geldim. Şimdi eve gidiyorum. Sana mı soracağım hangi saatte eve gideceğimi? Hangi sıfatla, sen kimsin? Sen basınsan polis çağır, şikayetçiyim. Sana mı soracağım" demişti.