Engin Akyürek, Brad Pitt'in pabucunu dama attı!

Engin Akyürek'in büyük bir fana sahip olduğu Latin Amerika’da kuaförler, Brad Pitt yerine Akyürek'in fotoğraflarını kullanmaya başladı. Yakışıklı oyuncu, bir kez daha göğsümüzü kabarttı.

Engin Akyürek, Brad Pitt'in pabucunu dama attı!Oyuncu Engin Akyürek, rol aldığı dizi ve filmlerdeki başarısı sayesinde ülkemizin yanı sıra yurt dışında büyük bir hayran kitlesine sahip nadir isimlerden.

Engin Akyürek, Brad Pitt'in pabucunu dama attı!Özellikle Şili, Peru, Arjantin ve Brezilya'da fırtınalar estiren oyuncu, bu ülkelerde yakından takip ediliyor.

Engin Akyürek, Brad Pitt'in pabucunu dama attı!Oyunculuktaki başarısının yanı sıra yakışıklılığıyla da kadınların dikkatini çeken Akyürek, giyim kuşamından saç stiline pek çok yönden takip ediliyor.

Engin Akyürek, Brad Pitt'in pabucunu dama attı!Hatta Engin Akyürek, geçtiğimiz aylarda dünyaca ünlü bir moda sitesinde en tarz oyuncular arasından Johnny Depp'i sollamış, büyük yankı uyandırmıştı.

Engin Akyürek, Brad Pitt'in pabucunu dama attı!Bir başarı daha

Başarıları hız kesmeyen ünlü oyuncu, şimdi de Latin Amerika'daki kuaförlere tarafından mercek altına alındı.

Engin Akyürek, Brad Pitt'in pabucunu dama attı!Saç stiliyle kuaförlere de ilham veren Akyürek, Latin Amerika'daki berberlerin tabelalarını süslemeye başladı.

Engin Akyürek, Brad Pitt'in pabucunu dama attı!Brad Pitt'in fotoğraflarının kaldırılıp Akyürek'in fotoğraflarının tabelalara tercih edilmesi, bir kez daha göğsümüzü kabarttı.

Engin Akyürek, Brad Pitt'in pabucunu dama attı!Engin Akyürek, Brad Pitt'in pabucunu dama attı!Engin Akyürek, Brad Pitt'in pabucunu dama attı!Engin Akyürek, Brad Pitt'in pabucunu dama attı!Engin Akyürek, Brad Pitt'in pabucunu dama attı!Engin Akyürek, Brad Pitt'in pabucunu dama attı!