Engin Akyürek hayalindeki partneri açıkladı!

Oyuncu Engin Akyürek, önceki gün Bergüzar Korel’in "Kızlar ve Oğlanlar" oyununu izlemeye geldi. Ekranlara dönmeye hazırlanan Akyürek, partneriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Engin Akyürek hayalindeki partneri açıkladı!

Uzun bir süredir ekranlarda yer almayan Engin Akyürek, geçtiğimiz günlerde hayranlarına müjdeli bir haber vermişti. Akyürek, önümüzdeki sezon mutlaka bir dizide rol alacağını açıklamıştı. Oyuncunun bu açıklamasından sonra adı Neslihan Atagül, Cansu Dere ve Burcu Biricik gibi isimlerle anılmıştı. Ancak Akyürek'ten bambaşka bir isim önerisi geldi.

"Bergüzar'la olursa çok iyi olur"

Engin Akyürek, önceki gün Bergüzar Korel'in "Kızlar ve Oğlanlar" oyununu izlemeye gitti. Akyürek, içeri girmeden magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Yeni sezonda ekranda olmak istediğini yeniden dile getiren oyuncu, "Bergüzar Korel'le bir dizide rol almak ister misiniz?" sorusuna, "Bergüzar'la olursa çok iyi olur" yanıtını verdi.

Engin Akyürek hayalindeki partneri açıkladı!

Hayranları ne diyecek?

Öte yandan Engin Akyürek ile Bergüzar Korel, daha önce de "Bir Aşk İki Hayat" adlı sinema filminde başrol oynamıştı. Daha önce çekimler sırasında çok iyi anlaştıklarını belirten oyuncular, yeniden birlikte ekranlarda boy gösterir mi merak konusu oldu. Özellikle ikilinin hayranlarının konuyla ilgili ne yorum yapacağı da akıllarda soru işareti oluşturdu.

Engin Akyürek hayalindeki partneri açıkladı!