Engin Akyürek ile Tuba Büyüksün, İspanya'yı salladı!

'Kara Para Aşk' dizisinin İspanya'da da gösterilmesinin ardında Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek'e ilgi oldukça arttı.

Engin Akyürek ile Tuba Büyüksün, İspanya'yı salladı!

Engin Akyürek ile Tuba Büyüküstün'ün başrollerinde yer aldığı 'Kara Para Aşk' dizisi 2014-2015 yılları arasında atv'de izleyici ile buluşmuştu. İki sezon ekrana gelen dizi, yayınlandığı dönemde izleyiciyi ekrana kilitlemiş ve büyük ilgi görmüştü. Hatta Engin Akyürek ile Tuba Büyüküstün ikilisine "Harika çift" yakıştırması yapılmıştı.

Bir çok ödül aldılar!

'Kara Para Aşk'ın yayınlandığı dönemde bir çok ödüle layık görülen ikili, 'Dizilerin Oscar'ı" olarak bilinen Emmy'de de finale kadar yükselmişti. Ayrıca Engin Akyürek, Seul Drama Ödülleri'nde "En İyi Erkek Oyuncu" ödülüne layık görülerek uluslararası bir başarıya imza atmıştı.

İspanya'yı salladılar!

'Kara Para Aşk' yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da çok sevildi. Dünyanın bir çok noktasında yayına giren dizi, İspanya'da da fark yarattı. Efsane dizi burada yaşayan halkı da ekrana bağlayıp, reyting rekorları kırdı..

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'e büyük ilgi!

'Kara Para Aşk'ın başrolleri Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek'e de ilgi her geçen dün daha da arttı. Hatta geçtiğimiz aylarda bir İspanyol kanalı bu ilgiyi görünce bir oylama yaptı. Oylama sonucunda Tuba Büyüküstün En İyi Kadın Oyuncu, Engin Akyürek ise En İyi Erkek Oyuncu seçildi.