Engin Akyürek mi, Kenan İmirzalıoğlu mu?

Engin Akyürek hayranları oyuncunun eski partneri Tuba Büyüküstün'le yeniden bir dizide rol almasını istemişti. Fakat konuşulanlara göre Büyüküstün'ün yeni partneri Kenan İmirzalıoğlu olacak.

Engin Akyürek mi, Kenan İmirzalıoğlu mu?

Önümüzdeki sezon ekranda olacağını açıklayan Engin Akyürek'in hayranlarının, yakışıklı oyuncunun Tuba Büyüküstün'le yeniden kamera karşısına geçmesini istediğini daha önce bu sayfadan duyurmuştuk. 'Kara Para Aşk' dizisinde birlikte rol alan ikili oldukça başarılı olmuş ve ödül üstüne ödül almıştı. Sevenleri de buradan yola çıkarak ünlü oyuncuların yeni bir dizide buluşmalarını istemişti.

Kenan İmirzalıoğlu iddiası!

Fakat bugün şaşırtan bir gelişme yaşandı. Ay Yapım'ın sahibi Kerem Çatay'ın Tuba Büyüküstün ile Kenan İmirzalıoğlu'nu bir dizide buluşturmak için kolları sıvadığı iddia edildi. Konuşulanlarla göre Çatay, Kenan İmirzalıoğlu'na bu fikrini aktarmış ve yakışıklı oyuncu da bu teklife sıcak bakmış.

Söz Tuba Büyüküstün'de!

Eğer iddialar doğruysa artık söz Tuba Büyüküstün'de. Eğer güzel oyuncu, Ay Yapım'dan gelen bu teklifi kabul ederse yeni partneri Kenan İmirzalıoğlu olacak. Bu durumda Engin Akyürek beklentisi de son bulacak. Bakalım Tuba Büyüküstün'ün tercihi ne yönde olacak.

Engin Akyürek mi, Kenan İmirzalıoğlu mu?