Engin Akyürek'in hayranlarından Neslihan Atagül'e tam not!

Engin Akyürek'in hayranları sevdikleri oyuncunun Neslihan Atagül'le kamera karşısına geçecek olmasından dolayı memnun kaldı.

Engin Akyürek'in hayranlarından Neslihan Atagül'e tam not!

Engin Akyürek sosyal yaşantısıyla pek fazla gündeme gelmeyen nadir oyuncularımızdan biri. Oyuncu, dizileri, oyunculuğu ve canlandırdığı karakterler dışında pek fazla konuşulmuyor, sadece işiyle gündeme gelmeyi başarıyor. Bu da ona dünya çapınca bir hayran kitlesi kazandırıyor.

Fan sayfası üzerinden yazışıyorlar!

Engin Akyürek'in tüm dünyadan hayranları Engin Akyurek Universal Fans Club sayfasında bir araya geliyor. Bu sayfaya oyuncuyla ilgili bir çok dilde mesajlar yazılıyor.

Neslihan Atagül onay aldı!

Engin Akyürek'in önümüzdeki sezonda Star TV'de yayınlanacak olan 'Sefirin Kızı' dizinde rol alacağı bir süre önce beli olmuştu. Başarılı ismin partneri de geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. Engin Akyürek, 'Sefirin Kızı'nda Neslihan Atagül'le kamera karşısına geçecek. Bu durumunun ardından Engin Akyurek Universal Fans Club sayfasında neler yazılmış diye merak edip baktım. Bu ikili ile ilgili pek çok dilde yorum yapılmış. Genel olarak Engin Akyürek ve Neslihan Atagül ikilisi beğenilmiş. Kısacası Neslihan Atagül, Akyürek'in hayranlarından onay almış.