Engin Akyürek'in partneri kim olacak?

Engin Akyürek'in önümüzdeki sezonda ekranda olmak istediğini açıklaması hayranları tarafından heyecanla karşılandı. Oyuncunun hangi güzelle kamera karşısına geçeceği ise merak konusu oldu. Önceki dönemde Akyürek'in adı Neslihan Atagül, Cansu Dere ve Burcu Biricik ile anılmıştı.

Engin Akyürek'in partneri kim olacak?

'24. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri' törenine katılan Engin Akyürek, kapıda magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlmıştı. Uzun süredir televizyonda olmadığı söyleyen başarılı oyuncu önümüzdeki sezon mutlaka bir dizide rol alacağını açıklayarak hayranlarını heyecanlandırmıştı. Henüz netleşen bir projesinin olmadığını söyleyen Engin Akyürek'in gelen teklifleri değerlendirmeye aldığı öğrenildi.

Ünü Türkiye'yi aşan ve dünyaya yayılan Engin Akyürek'in bu açıklamaları hayranlarını harekete geçirmeye yetti. Sosyal medyada oldukça aktif olan fanlar, Engin Akyürek'in ekrana döneceği günü dört gözle beklemeye başladı. Yeni dizisinde Engin Akyürek'e kimin eşlik edeceği ise merak konusu oldu.

Geçmiş dönemlerde hayran sayfalarında Neslihan Atagül, Cansu Dere ve Burcu Biricik isimleri öne çıkmıştı.

Cansu Dere önümüzdeki sezon için anlaşmasını yaptı. tv8'de yayınlanacak bir dizide rol alacak. Eğer Engin Akyürek o dizide rol almazsa iki ismin yan yana gelmesi önümüzdeki sezon için imkansız gibi duruyor.

Yine Burcu Biricik de 'Kuzgun' dizisinde Barış Arduç'la kamera karşısına geçiyor.

Geriye bir bu üç isimden bir tek Neslihan Atagül ismi kalıyor.

Bakalım yeni sezonda Engin Akyürek'e kim eşlik edecek?