Erkenci Kuş diziyle ilgili flaş gelişme! Yayın akışından kaldırıldı!

Yaz boyunca devam etme kararı alan Erkenci Kuş dizisinin bugün yayınlanması gereken yeni bölümü ertelendi ve dizi yayın akışından kaldırıldı. İşte sebebi...

Erkenci Kuş diziyle ilgili flaş gelişme! Yayın akışından kaldırıldı!Star TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Erkenci Kuş, geçtiğimiz sene bir yaz dizisi olarak yayın hayatına başlamıştı. Reytinglerdeki başarı sayesinde dizi, kış sezonunda da ekranlarda yer almıştı.

Erkenci Kuş diziyle ilgili flaş gelişme! Yayın akışından kaldırıldı!Son olarak Erkenci Kuş'un bu yaz da devam etmesi kararlaştırılmış, dizinin hiç ara vermeden devam etmesine hayranları bir hayli sevinmişti.

Erkenci Kuş diziyle ilgili flaş gelişme! Yayın akışından kaldırıldı!Yayın akışından çıkarıldı

Ancak başrollerini Demet Özdemir ile Can Yaman'ın paylaştığı diziden bugün kötü haber geldi.

Erkenci Kuş diziyle ilgili flaş gelişme! Yayın akışından kaldırıldı!Eski yayın gününe dönerek Salı akşamları seyirciyle buluşan dizi, bu akşam yayınlanması gereken 44. yeni bölümüyle ekranlarda yer almayacak.

Erkenci Kuş diziyle ilgili flaş gelişme! Yayın akışından kaldırıldı!Seçim programı yüzünden mi?

Erkenci Kuş dizisinin, bu akşam Star TV'de yer alacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ekrem İmamoğlu’nun katılacağı seçim programı nedeniyle yayınlanmayacağı iddia edildi.

Erkenci Kuş diziyle ilgili flaş gelişme! Yayın akışından kaldırıldı!Yeni bölüm ne zaman?

Hal böyle olunca dizinin yeni bölümünün ne zaman ekrana geleceği merak konusu oldu.

Erkenci Kuş diziyle ilgili flaş gelişme! Yayın akışından kaldırıldı!Erkenci Kuş, yeni bölümüyle 18 Haziran Salı günü yayınlanacak.

Erkenci Kuş diziyle ilgili flaş gelişme! Yayın akışından kaldırıldı!Öte yandan dizi, Can ile Sanem'in aşkını konu ediniyor.

Erkenci Kuş diziyle ilgili flaş gelişme! Yayın akışından kaldırıldı!Ayrıca dizinin başrolleri Can Yaman ile Demet Özdemir, geniş bir hayran kitlesine sahip.

Erkenci Kuş diziyle ilgili flaş gelişme! Yayın akışından kaldırıldı!Erkenci Kuş diziyle ilgili flaş gelişme! Yayın akışından kaldırıldı!Erkenci Kuş diziyle ilgili flaş gelişme! Yayın akışından kaldırıldı!Erkenci Kuş diziyle ilgili flaş gelişme! Yayın akışından kaldırıldı!Erkenci Kuş diziyle ilgili flaş gelişme! Yayın akışından kaldırıldı!