Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın balayı rotası belli oldu!

Dün akşam Kilyos'ta gerçekleşen bir törenle dünyaevine giren Eser Yenenler ile Berfu Yıldız'ın balayı rotası belli oldu.

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın balayı rotası belli oldu!2 yıldır dolu dizgin aşk yaşayan oyuncu Eser Yenenler ve Miss Turkey 2015'in dördüncü güzeli Berfu Yıldız, dün akşam Kilyos'ta düzenlenen kır düğünüyle dünyaevine girdi.

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın balayı rotası belli oldu!Çiftin nikah şahitliğini yakın arkadaşları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak yaptı.

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın balayı rotası belli oldu!300ü aşkın konuğun arasında aile ve yakın akrabaların yanı sıra sanat dünyasından da pek çok ünlü isim yer aldı.

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın balayı rotası belli oldu!Mavi tura çıkacaklar

Diğer yandan Eser Yenenler, kır düğünü konseptine uygun bir damatlık tercih ederek mavi renkli smokin giyerken, Berfu Yıldız ise gün boyunca 3 gelinlik giydi.

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın balayı rotası belli oldu!Balayı rotaları hakkında açıklama da yapan çift, düğünden bir gün sonra yola çıkacaklarını dile getirdi ve şöyle konuştu:

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın balayı rotası belli oldu!"Yoğun bir sezon ve düğün telaşı süresini geri de bıraktık.

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın balayı rotası belli oldu!Balayı için ilk olarak Antalya’ya gideceğiz.

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın balayı rotası belli oldu!Sonrasında da tekneyle mavi tura çıkmak istiyoruz."

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın balayı rotası belli oldu!Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın balayı rotası belli oldu!Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın balayı rotası belli oldu!