Eser Yenenler'nin eşi Berfu Yıldız diskolu villaya gelin gitmek istemedi!

Eser Yenenler'in alt katını diskoya çevirdiği Levent'te bulunan villasından taşınacağı konuşuluyor. İddiaya göre ünlü sunucu Kemerburgaz taraflarında doğa ile iç içe bir villa bakıyor. Yenenler'in bu kararı almasında Berfu Yıldız'ın diskolu villada oturmak istememesi olduğu öne sürülüyor.

Eser Yenenler'nin eşi Berfu Yıldız diskolu villaya gelin gitmek istemedi!

Tv8'de sunduğu 'EYS Show'la adından söz ettiren Eser Yenenler, Şubat ayında gittikleri Finlandiya tatilinde sevgilisi Berfu Yıldız'a evlilik teklifinde bulunmuştu. Hatta Yenenler'in aldığı yüzüğün taşı küçük bulununca sosyal medyada da alay konusu olmaktan kurtulamamıştı.

Çok geçmeden nişan yapıldı!

Bu evlilik teklifinden kısa bir süre sonra ise çift nişanlanmıştı. Berfu Yıldız'ın ailesinin evinde gerekleşen kız isteme ve nişan törenine ailelerin yanı sıra çiftin yakın arkadaşları katılmıştı.

Nikah kıyıldı!

Çift ardından da nikah masasına oturdu. Sade bir törenle evlenen ikilinin bu kararı almasında Berfu Yıldız'ın hamile olmasının etkili olduğu öne sürüldü.

Düğün Haziran'da

Çift, Ramazan Bayramı'ndan sonra 9 Haziran'da düğün yapacak.

Ev arıyorlar!

Levent'te oturan Eser Yenenler'in Kemerburgaz ve Göktürk taraflarında düğünden sonra oturmak villa baktığı iddia edildi. Söylentiye göre Berfu Yıldız, Levent'teki villa da oturmak istemedi. Çünkü evinin alt katına disko yaptıran Eser Yenenler burada partiler düzenliyordu.