Esra Bilgiç'ten estetik iddialarına yanıt!

Oyuncu Esra Bilgiç, hakkında çıkan estetik iddialarıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Esra Bilgiç'ten estetik iddialarına yanıt!

Ekim 2017'de Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre ile nikah masasına oturan oyuncu Esra Bilgiç, hakkında çıkan estetik iddialarına açıklık getirdi. Sosyal medya hesabından 10 yıl önceki ve şimdiki halini paylaşan Bilgiç, fotoğrafa şu sözleri not düştü:

"20 dakika önce Çanakkale ile alakalı fotoğraflara bakarken babamla çok enteresan bir haber gördük. "Halime Sultan'ın estetiksiz hali hayal kırıklığı yarattı" Soldaki fotoğraf bundan 10 sene öncesi. 17 yaşındayım. Yüzüm hiçbir şeyim daha oturmamış. Kilom da fazla. O zamanlar ince kaç modaydı ve herkes alıyordu. Ben de almışım. Makyaj nedir bilmiyorum. Saçlarım sokakta oynamaktan, deniz suyundan sararmış. Lise sınavları için hazırlandığım dönem. Sanırım Kurban Bayramı, kuzenlerimle birlikteyiz."

"Estetiğe zerre kadar ihtiyacım yok"

"4 sene sonra Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birini; Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü kazandım. 21 yaşında dünyanın en çok izlenen yapımlarından biri olan 'Diriliş Ertuğrul' dizisi ile karşınıza çıktım. 4 sene, 116 bölüm emek verdim. Sonrasında 6 bölümlük bir dizi çektim. Maalesef istediğimiz sonuçları alamadık. Şimdi Londra'da eğitim alıyorum. Okuyorum, çalışıyorum, öğreniyorum. Ömrümün sonuna kadar da bunu devam ettireceğim. Sormak istediğim: Hayal kırıklığınız nedir? Tek hedefi iyi bir oyuncu olmak olan genç bir kadınım. Allah'ıma şükürler olsun ki estetiğe zerre kadar ihtiyacım yok. Kendimi beğenmeye ve sevmeye devam ettiğim sürece de ihtiyacım olmayacağını düşünüyorum."

Esra Bilgiç'ten estetik iddialarına yanıt!