Esra Erol hamile mi? Ali Özbir'in mesajı kafaları karıştırdı!

Ali Özbir, sosyal medyada paylaştığı bir fotoğrafa düştüğü notla Esra Erol'un hamile olduğunu ima etti. Erol'dan ise açıklama gecikmedi.

Esra Erol hamile mi? Ali Özbir'in mesajı kafaları karıştırdı!

Esra Erol, 2010 yılında iş insanı Ali Özbir ile dünyaevine girmişti. Bu evlilikten iki erkek çocuğuna sahip olan Erol'un, şimdilerde üçüncü çocuğuna hamile olduğunu iddia edildi. Bu iddiaların sebebi ise yine sunucunun eşi Ali Özbir oldu. Özbir, şubat ayında bir takipçisinin 'Sanırım bir hamilelik var' yorumu karşısında, "Evet bir tane kız inşallah" yanıtını vermişti. Ancak bunun bir şaka olduğu öğrenilmişti.

Bir kez daha heyecanlandırdı!

Ali Özbir, bugün yine yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı. Eşi Esra Erol'un anneler gününü Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafla kutlayan Özbir, fotoğrafa "2 paşamın annesi yoldaki bebişin annesi… Anneler gününü kutlarım. Tabi ki doğum gününü de unutmadım o da storyde bakmanızı tavsiye ederim" notunu düştü. Çiftin takipçileri 'hayırlı olsun' yorumlarında bulunurken Erol'dan bir yorum geldi.

Haberi yalanladı

Esra Erol, bu paylaşımın altına "Allah isteyenlere nasip etsin; şaka tabii ki" yorumunu düştü. Böylece Ali Özbir'in yine şaka yaptığı ortaya çıktı.

Esra Erol hamile mi? Ali Özbir'in mesajı kafaları karıştırdı!