Esra Erol'da şok anlar! Kayıp eşine fuhuş yaptırdığı ortaya çıktı!

Esra Erol'un programına "eşim kayıp" diyerek katılan Gökhan Zambaoğlu'nun eşine zorla fuhuş yaptırdığı ortaya çıktı. Canlı yayını ihbar kabul eden polis ekipleri, çekimlerin yapıldığı stüdyoya gelerek Zambaoğlu'nu gözaltına aldı.

Esra Erol'da şok anlar! Kayıp eşine fuhuş yaptırdığı ortaya çıktı!

Gökhan Zambaoğlu, eşinin kayıp olduğunu öne sürerek Esra Erol'un programına katıldı. Yayında çocuklarıyla birlikte mağduriyet yaşadığını ifade eden Gökhan Zambaoğlu'nun programdaki beyanlarının ardından eşi Meryem Zambaoğlu da canlı yayına katılarak şoke eden itiraflarda bulundu.

Fuhuşa zorlandım!

Meryem Zambaoğlu eşinin kendisini fuhuşa zorladığını söyleyerek, "karşı çıktığım dönemlerde de şiddet gördüm" dedi. Gökhan Zambaoğlu ise iddialar kabul etmedi. Bunun üzerine iki çocuğuna da DNA testi yapılmasını talep etti. Zambaoğlu'nun isteği üzerine biri 6 aylık diğeri ise 2 yaşında olan çocuklara DNA testi yapıldı.

Kendi çocuğu değilmiş!

Yapılan DNA testi sonucunda 2 yaşındaki çocuğun babasının Gökhan Zambaoğlu olmadığı ortaya çıktı. 6 aylık olan bebeğinin DNA sonucu ise henüz çıkmadı.

Gözaltına alındı!

Yaşananların ardından canlı yayını ihbar kabul eden Emniyet görevlileri atv binasına gelerek Gökhan Zambaoğlu'nu ifadesi alınmak üzere gözaltına aldı.