Esra Erol'un programına katılan yardımsever futbolcu kim?

Esra Erol'un programına katılan Vahide Bulut'un dramı tüm Türkiye'yi derinden sarstı. Evlatları tarafından bankaya borçlandırılan ve sokağa atılan yaşlı kadına Türkiye kucak açtı. Süper Lig'te top koşturan ve ismini vermek istemeyen bir futbolcu canlı yayına bağlanarak Vahide Anne'nin tüm borçlarını üstleneceğini açıkladı.

Esra Erol'un programına katılan yardımsever futbolcu kim?

Atv'de hafta içi her gün yayınlanan, gündüz kuşağı programı "Esra Erol'da"ya katılan Vahide Bulut, Türkiye'yi ağlattı. 5 evladı bulunan Bulut'a hiçbir çocuğu sahip çıkmamış, sokağa atmış. Yetmezmiş gibi bir de çocukları tarafından bankaya borçlandırılan Vahide Ana'ya bir oğlu kredi kartı çıkarttırmış ve yaşlı kadına yıllarca borç ödetmiş.

Esra Erol'un programına katılan yardımsever futbolcu kim?

Şu an hala Vahide Bulut'un bankalara yaklaşık 60 bin lira borcu bulunuyor. Bu borcu Süper Lig'de oynayan ama ismini açıklamak istemeyen bir futbolcu üstleneceğini açıkladı. Programa telefonla bağlanan futbolcu, Vahide Ana'nın durumuna ağlarken onun için elinden geleni yapacağını belirtti. Ünlü futbolcu, "Daha fazla konuşmak istemiyorum, gerekli bilgileri yayında görevli arkadaşlara verdim. Ben Vahide annemin bankalara olan tüm borçlarını ödeyeceğim. Yaşadığı acıların bir an önce sona ermesini diliyorum" dedi.

'Anneler Günü' yaklaşırken yapılan bu jest izleyenlerden takdir topladı. Şimdi herkes bu yardımsever futbolcunun kim olduğunu merak ediyor.