Eypio'ya hayranlarından büyük şok! Hem yuhalandı hem de ıslıklandı...

Türk rap müzisyeni Eypio, binlerce kişinin katıldığı konsere geç kalınca hayranlarını sinirlendirdi. Konsere gelenler şarkıcıyı hem yuhaladı, hem de ıslıkladı.

Eypio'ya hayranlarından büyük şok! Hem yuhalandı hem de ıslıklandı...

'Çukur' dizisine yaptığı şarkılarla yıldızı parlayan Türk rap müzisyeni Eypio (Abdurrahim Akça), Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi tarafından düzenlenen Bahar Şenlikleri kapsamında 2 Mayıs gecesi saat 21.00'de konser verecekti. Ancak konsere gelenler, şarkıcı 22.30'a kadar sahneye çıkmayınca sinirlendi. Binlerce kişi Eypio'yu hem yuhaladı hem de ıslıkladı. Organizasyon şirketi rapçinin geldiğini ve konserin başlamasına az kaldığı dile getirse de kalabalığı sakinleştiremedi.

Son çare görüntülü arama

Yetkilileri son çare olarak, "Eypio sizinle görüntülü konuşmak istiyor. Arıyoruz ama görüntülü konuşmada ne olur yuhalamayın" dedi. Ancak binlerce kişi yeniden yuhalamaya başlayınca görüntülü arama yapılamadı.

"Çevirmeye takıldık"

Saatler 22.30'a geldiğinde sahne alan Eypio, hayranlarının protestosuna maruz kalınca özür dileyerek, "Çevirmeye takıldık" açıklamasında bulundu. Ancak protestolar dinmeyince konser sadece bir saat devam etti. Ünlü rapçi, devam eden tepkilerin ardından konser alanını adeta kaçarcasına terk etti. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş tarafından şarkıcıya verilecek olan hediyeler ise takdim edilemedi.

Eypio'ya hayranlarından büyük şok! Hem yuhalandı hem de ıslıklandı...