Fahriye Evcen: "Anne olduktan sonra daha hassaslaştım"

Fahriye Evcen, Prima’nın yeni marka ve iyilik elçisi oldu. Oyuncu önceki gün marka ile olan işbirliklerini tanıtmak için kamera karşısına geçti.

Fahriye Evcen:

Anne olduktan sonra setlere ara veren Fahriye Evcen, bir bebek bezi markasıyla anlaşmaya vardı. Markanın reklam yüzü olacak olan güzel oyuncu önceki gün bu ortaklığın tanıtımı için kameraların karşısına geçti. Oğlu Karan'ı kucağına aldıktan sonra yaşadığı süreci tüm samimiyetiyle anlatan Evcen, “Zaten tempolu bir iş yapıyorum ama her zaman, zamanı çok iyi yönettiğimi düşünüyordum. Üniversitedir, iş hayatıdır, zamanı çok işi yönetiyorum diye kendimle gurur duyarken hayatıma bir bebek girdiğinde aslında işin hiç de öyle olmadığını, bebeğin benim ritmimi tepetaklak ettiğini gördüm. Çünkü bebeğin kendi ritmi var ve anne ona zaman ayırmak zorunda. Uzun bir süre kimseden destek almadım. Kendim ilgilendim. Burak’ın da katkısı oldu. Dolayısıyla zaman yönetimi konusuyla alakalı hayatımda ciddi bir değişiklik oldu" itirafında bulundu.

Fahriye Evcen:

Anne olduktan sonra duygularında da değişim olduğunu ifade eden Fahriye Evcen, "Anne olduktan sonra daha hassaslaştım. İki temel sorun içimi çok acıtmaya başladı. Kendim bireysel bir şeyler yapmayı istedim. Kadının ihtiyaçları doğrultusunda bunları anladım. ‘Her bebek eşit şartlarda mı büyüyor? Her aile eşit şartlarda bebeğine bakabiliyor mu?’ konusunu çok derinden hissetmeye başladım." diye konuştu.

Fahriye Evcen: