Karan'ın fotoğrafına 2 milyonluk teklif!

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in iki gün önce dünyaya gelen oğulları Karan'ın fotoğrafı için Katar ve Özbekistanlı inşaat firmalarından 2 milyon TL'lik teklif geldi.

Karan'ın fotoğrafına 2 milyonluk teklif!Burak Özçivit'in eşi Fahriye Evcen, iki gün önce Amerikan Hastanesi'nde oğulları Karan'ı dünyaya getirmişti. Daha doğmadan Instagram'da 100 bini aşkın takipçisi olan Karan'ın fotoğrafı için teklifler gelmeye başladı. Çift, Katar ve Özbekistan’daki inşaat firmasından iki ayrı teklif aldı. Şirketlerin, Karan'ın ilk fotoğrafı için çifte 2 milyon TL teklif ettiği öğrenildi. Eğer oyuncular teklifi kabul ederse, bebeğin fotoğrafı ülkenin tüm sokaklarında billboardlarda yer alacak.

40'ını bekleyecekler

Çiftin bu teklife sıcak baktığı ancak Karan'ın 40'ının çıkmasını beklediği iddia edildi. Diğer yandan Özçivit ile Evcen'in konu ile ilgili ailelerine danışacağı, bebeklerinin ilk fotoğrafını sosyal medya hesaplarından da paylaşabileceği belirtiliyor. Ayrıca çifte teklif götüren inşaat firmaları, kararı beklemeden yeni yaptıkları siteden bir daireyi “Çocuk hediyesi” olarak verdi.