Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal başörtüsünü çıkardı! İşte son hali...

Katıldığı evlilik programıyla fenomen haline gelen gelin adayı Hanife Gürdal, başörtüsünü çıkardı. Haberi ise programdan tanıştığı yakın arkadaşı Sevgi sosyal medya hesabından duyurdu.

Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal başörtüsünü çıkardı! İşte son hali...Zuhal Topal'ın evlilik programına katılarak adını duyuran ve fenomen haline gelen Hanife Gürdal, bir dönem benzin istasyonunda pompacı olarak işe girmiş ve sosyal medyayı sallamıştı.

Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal başörtüsünü çıkardı! İşte son hali...Başörtülü haliyle ünlü olan Gürdal, radikal bir karar aldı ve başını açtı. Ünlü fenomen, bu kararını Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla duyurdu.

Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal başörtüsünü çıkardı! İşte son hali...Sevgi'den destek

Hanife Gürdal, bu kararı aldıktan sonra binlerce takipçisinin bulunduğu ve kazancının bir kısmını elde ettiği Instagram hesabını kapattı. Daha sonra yeni bir hesap açan Gürdal, hesabını gizli tutuyor. Ünlü gelin adayına en büyük destek ise evlilik programında tanıştığı Sevgi Akiska'dan geldi. Akiska, Hanife'nin başı açık çekilen fotoğraflarını Instastory'den paylaşarak, "Kimse üzerine gelemez herkes hayatına baksın" notuyla paylaştı.

Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal başörtüsünü çıkardı! İşte son hali...İşte Hanife'nin merak edilen başörtüsüz fotoğrafları:

Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal başörtüsünü çıkardı! İşte son hali...Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal başörtüsünü çıkardı! İşte son hali...