Flaş! Deniz Akkaya, Tuğba Özerk hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı!

Deniz Akkaya, yıllar sonra yeniden gerilim yaşadığı Tuğba Özerk hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

Flaş! Deniz Akkaya, Tuğba Özerk hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı!

İki yıl önce bir programda sunuculuk yapan Deniz Akkaya, canlı yayına telefonla bağlanan Tuğba Özerk'in annesi Günay Kapani'ye, "Kızınızın sevgilisiyle birlikte oldunuz mu?" şeklinde bir soru yöneltince ortalık karışmıştı. Tuğba Özerk, Deniz Akkaya'ya 100 bin liralık manevi tazminat davası açmıştı. Ancak savcılık, şikayeti takipsizlikle sonuçlandırmıştı.

Tartışma alevlendi

Özerk, geçtiğimiz günlerde bir arkadaşının Instagram sayfasında Deniz Akkaya'nın da fotoğrafını görünce, "Yaşlılar küçülür bu illa deve gibi. Tabutun bayağı bir geniş olacak ama sonuçta evladına ben sahip çıkarım merak etme... Sen kızı kamplara at orada burada patla... Davamı da canlandırıyorum tekrar... Mukocum kusura bakma sayfanı kirletti bu zavallı." yorumunda bulununca tartışma yeniden alevlendi. Bu yorum sonrasında Akkaya ise, "O kadının sorunları var. Defalarca açtığım davaları kazandım. Parası pulu kalmadı diye açmıyordum, durumuna üzülüyorum. Ancak bu son yazdıkları avukata intikal etti. Yine mahkemede hesap verecek." dedi.

Uzaklaştırma kararı

2. Sayfa programına göre Deniz Akkaya, şimdi ise flaş bir hamlede bulundu. Akkaya, Tuğba Özerk hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı. Tuğba Özerk'in herhangi bir adım atıp atmayacağı ise merak konusu oldu.