2017 yılının skandalları

2017 yılının sonlarına yaklaştıkça enler belli oldu. Peki Türkiye'nin magazin gündeminin skandalları nelerdi?


MURAT BAŞOĞLU'NUN TEKNE GÖRÜNTÜLERİ! Ünlü sunucu Murat Başoğlu, geçtiğimiz yaz teknede bir kadınla samimi bir şekilde görüntülendi. Yanındaki kişinin yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu iddia edildi. Murat Başoğlu iddiaları yalanlasa da olay “ensest” suçuyla mahkemeye taşındı. Bir çok kişi tepki gösterdi.


BAHAR-NİHAL CANDAN KARDEŞLER, MURAT BOZ VE ESER YENENLER OLAYI! Özellikle Murat Boz'un Aslı Enver’le olan ilişkisi gündeme geldi ve aldatma iddiaları ortaya atıldı. Çift kısa süren bir ayrılık yaşasa da tekrar barıştı.


ITIR ESEN'İN TACININ GERİ ALINMASI! Miss Turkey 2017 Güzellik Yarışaması’nda birinci olan Itır Esen‘in tacı, yarışmadan önce attığı tweetlerin ortaya çıkmasıyla elinden alındı. Attığı tweette 15 Temmuz şehit ve gazilerine hakaret ettiği iddia edildi ve “halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” suçuyla soruşturma başlatıldı.


NUR YERLİTAŞ'IN ŞEHİTLER İÇİN SÖZLERİ! Instagram'dan canlı yayın yapan Nur Yerlitaş'ın kız kardeşiyle yaptığı konuşma oldukça tepki çekti. Konuşma sırasında ünlü modacı, "Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter" ifadelerini kullandı. Daha sonra Yerlitaş açıklamalarında hakaret etmek amaçlı söylemediğini belirtse de bir çok kişiden tepki aldı.


MUSTAFA CECELİ-SELİN İMER AŞKI! 9 yıllık evliliğini sonlandıran Mustafa Ceceli, boşanmasından kısa bir süre sonra Selin İmer ile evlendi.


EBRU ŞALLI'NIN SEVGİLİSİNİN EVLİ ÇIKMASI! Ebru Şallı, evli iş adamı Uğur Akkuş’la görüntülendi. Olay gündeme bomba gibi düştü.


ŞARKICI NEVİN'İN MEHMET ALİ ERBİL'DEN HAMİLE OLDUĞUNU AÇIKLAMASI! Karnında Mehmet Ali Erbil'in çocuğunu taşıdığını söyleyen şarkıcı Nevin, Erbil'in çocuğu istemediği söyledi. Sonrasında da çocuğu aldırdı.


VATAN ŞAŞMAZ CİNAYETİ! Ünlü oyuncu Vatan Şaşmaz'ın manken Filiz Akel tarafından otel odasında öldürülmesi Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşmüştü. Vatan Şaşmaz, Beşiktaş’taki 5 yıldızlı bir otelde eski manken Filiz Akel tarafından vurularak öldürülmüş, olayın ardından Akel de aynı silahla intihar etmişti.


LEVENT YÜKSEL VE 32 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİSİ! Levent Yüksel'in kendisinden 32 yaş küçük Lidya Özdemiroğlu ile birlikte olması magazin gündeminde oldukça konuşulan konulardan biri oldu. Bir kısım Levent Yüksel'i çok ağır şekilde eleştirirken başka bir kısım ise hak verdi.


EMRAH SERBES'İN KAZASI! Behzat Ç.'nin senaristi olarak tanınan yazar Emrah Serbes, 22 Eylül‘de İzmir-Aydın otobanında alkollü olarak kullandığı otomobille sabaha karşı kaza yaptı. Aynı aileden üç kişinin ölümüne neden oldu. Suçu arkadaşı Kenan Doğru üstlendi ve hapse girdi. Altı gün sonra Twitter üzerinden Serbes kazayı kendisinin yaptığını kabul etti.


HAKAN YILMAZ VE EŞİNİN DARP EDİLMESİ! Oyuncu Hakan Yılmaz, eşi Elif Yılmaz'la beraber Beşiktaş’ta bulunan bir otel resepsiyonunda darp edilmesi 2017 yılının son dönemlerinde yaşanan bir skandaldı.


Hayta İsmail'in 39 yaş küçük biriyle evlenmesi ve iddialar... Önceki gün kendisinden 39 yaş küçük 23 yaşındaki Kader Kaynak ile evlenen 63 yaşındaki Ahmet Arıman nam-ı diğer Hayta İsmail şu sıralar magazin gündemini meşgul etmekte. Kader Kaynak'ın eski eşi iddialarda bulundukça 2017 yılının sonuna kadar bu haberler gündemde kalacak gibi duruyor. gecce.com.tr