2017'de boşanan ünlüler...

Kimi ihanete uğradı, kimi evlilikten sıkıldı, bazıları ise nikâh masasına erken oturduğunu fark etti. İşte 2017'de boşanan ünlüler...


Hakan Meriçliler ve Ayşe Acar İki yıl önce nikâh masasına oturan oyuncu Hakan Meriçliler ile eşi Ayşe Acar, önceki gün görülen dava ile evliliklerini noktaladı.


Boşanmaya, Ayşe Acar’ın önceki evliliğinden dünyaya gelen ikizleri Defne ve Ege’nin eğitimi için Kanada’ya gitme kararı almasının yol açtığı öne sürüldü.


Son olarak ''Hayat Sevince Güzel'' dizisinde rol alan Hakan Meriçliler ile Ayşe Acar geçen yaz Çeşme'de birlikte tatil yapmıştı.


Irmak Ünal ve Emre Karabacak Irmak Ünal ile Emre Karabacak, Eylül 2010'da nikâh masasına oturmuştu.


Kayla ve Vadi adlı 2 çocuğu olan çiftin evliliği 1 yıldır kötü gidiyordu.


Evlerini ayıran Irmak Ünal ile Emre Karabacak anlaşmalı boşanmaya karar verdi.


Kızını ve oğlunu alıp Bodrum'da giden Irmak Ünal yakınlarına ''Kurtarmak için uğraştık, ama yapamadık'' dedi. Irmak Ünal 2003'te Amerikalı DJ Taj Valdespino ile evlenmiş, 2006'da boşanmıştı.


Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak 6 yıl önce evlenen ve bu evlilikten ikiz bebekleri olan Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak, aralarındaki krizi aşamadı.


Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak, 5 Haziran’da hakim karşısına çıktı.


Çift anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.


Nagihan Karadere ve Uğur Gökçe Adını Survivor yarışmasıyla duyuran Nagihan Karadere ihanete uğradığı eşi Uğur Gökçe'den boşandı. Nagihan Karadere'nin eşinin, çıplak fotoğrafını bir kadına gönderdiği ortaya çıktı.


Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu Daha önce iki kez ayrılığın eşiğinden dönen Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu, üçüncü kararlarından geri adım atmadı.


1 Ağustos 2014’te evlenen çift ocak ayında tek celsede boşandı.


Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu'nun boşanma nedenleri arasında 35 yaşındaki Sarp Levendoğlu'nun Derya Şensoy'la aşk yaşadığı iddiaları da vardı.


Songül Karlı ve Metin Yüncü Mayıs 2012’de iş adamı Metin Yüncü ile canlı yayında evlenen Songül Karlı mart ayında boşandı.


22 Mart'ta 6 yıllık eşi Metin Yüncü'den tek celsede boşanan Songül Karlı, boşanmanın ardından olay açıklamalar yapmıştı. "Hamileyim" dediğinde sevinmediği için bebek aldırdığını anlatan Songül Karlı, eşinin kendisini dolandırdığı iddiasıyla ilgili de "Metin dolandırıcı olsa böyle mi yaşar?" diyerek söylentilerin asılsız olduğunu öne sürmüştü.


Bekir Aksoy ve Derya Çavuşoğlu Boşanan ünlüler kervanına oyuncu Bekir Aksoy'da katıldı. 4 yıllık eşinden tek celsede boşandı.


Çiftin Emir Berk isimli 3 yaşında bir oğulları var.


Boşanmalarının ardından şiddet iddiaları ortaya çıkınca Derya Çavuşoğlu, "Ortada asla bir şiddet yok. Birbirimize karşı bazı şeylere tahammül edemez hale gelmiştik. İş saygısızlığa doğru gidiyordu. Çirkinleşmeden ayrıldık." demişti.


Bekir Aksoy ise eşinin 'hareketli yaşamını' boşanma sebebi olarak öne sürmüştü.


Tülin Şahin ve Mehmet Özer 4 yıllık birlikteliğin ardından 2005 yılında evlenen Mehmet Özer ile Tülin Şahin'in evliliği ile ilgili bir süredir ilginç iddialar ortaya atılıyordu.


Çift 12 Mayıs'ta tek celsede boşandı.


Anlaşmalı olarak tek celsede boşanan çift birbirlerinden hiçbir talepte bulunmadı.


İlker İnanoğlu ve Zeynep Mutlu Filiz Akın ile eski eşi Türker İnanoğlu’nun oğlu İlker İnanoğlu, 2013’te Zeynep Mutlu ile Amerika-Miami’de evlenmişti. Çiftin 2016 yazından bu yana ayrılacaklarına dair söylentiler çıkıyordu.


Ancak 3.5 yıl süren evlilik Nisan ayında sona erdi. Böylece Zeynep Mutlu üçüncü, İlker İnanoğlu dördüncü evliliğini bitirmiş oldu.


Mustafa Ceceli ve Sinem Gedik Mustafa Ceceli'nin Sinem Gedik ile olan 9 yıllık evliliği 25 Mayıs'ta sona erdi.


Mustafa Ceceli ve Sinem Gedik'in 2011 yılında dünyaya gelen Arın adında bir de oğlu bulunuyor.


Mustafa Ceceli oturdukları evi eski eşine verdi ve 3 milyon lira da tazminat ödedi. 37 yaşındaki Mustafa Ceceli sosyetenin havalı güzellerinden 34 yaşındaki Selin İmer ile 10 Temmuz'da evlendi.


Nehir Erdoğan ve Ahmet Sesigül Oyuncu Nehir Erdoğan, 2 yıl önce 'Silsile' filminin setinde tanıştığı görüntü yönetmeni Ahmet Sesigürgil'den ocak ayında boşandı.


Coşkun Sabah ve Ceyda Okay 19 yıllık beraberliğin ardından Ceyda ve Coşkun çifti mayıs ayında boşandı. Coşkun Sabah 9 yıllık eşine boşanma tazminatı olarak İstanbul’da 4 daire, 1 dükkan ve nakit 2,2 milyon TL verdi. Anlaşmanın en ilginç detayı ise ikilinin ayrılık sonrası da aynı evde yaşamayı kabul etmesi. Çift, aynı kattaki iki daireden oluşan evlerinde hayatlarına devam ediyor.


Hakan Aysev ve Banu Karaca Hakan Aysev, 7 yıllık arkadaşlığın aşka dönüştüğü Banu Karaca ile geçen sene ağustos ayında evlenmişti. İkili, evliliklerinin ilk yılını doldurmadan 3 Temmuz'da ayrıldı.


Banu Karaca, boşanma haberini Instagram hesabından "Hakan Aysev'le evliliğimiz sona ermiştir. Herkesin canı sağolsun" notuyla duyurdu. Tüp mide ameliyatıyla 60 kilo vererek yeni bir görüntüye kavuşmuşan Hakan Aysev, bu ayrılığın ardından 5'inci evliliğini de sonlandırmış oldu.


Zeynep Gülmez ve Tolga Güleryüz Oyuncu Zeynep Gülmez ile yönetmen eşi Tolga Güleryüz, 2 yıllık evliliklerine son noktayı koyarak 8 Mart'ta boşandı.


Levent Üzümcü ve Ebru Tuay Levent Üzümcü ile eşi Ebru Tuay Üzümcü, 20 yıllık evliliklerini tek celsede boşanarak ocak ayında noktaladılar.


Tuğba Özerk ve Altan Nuh 2016 yazında Bodrum tatilinde evlilik kararı alan ve bir hafta içinde nikâh masasına oturan Tuğba Özerk ile menajeri Altan Nuh tek celsede boşandı.


Tuğba Özerk mahkemede, eşiyle 2,5 aydır ayrı yaşadıklarını belirterek, “Bunları anlatmaktan üzüntü duyuyorum ama şiddet gördüm. Altan beni dövdü. Benden para saklıyormuş. Bu çok ayıp bir şey. Konser paralarım da Altan'ın hesabına yatıyordu. Bazı ödemelerim aksadı. Sonra bana 'aa burada para varmış, bende unutma hastalığı var. Söylemeyi unuttum.' dedi. O an boşanmaya karar verdim” demişti.


Buray-Şarkıcı Buray'ın nisan ayında boşanma ile ilgili yaptığı açıklama şöyle; Uzak mesafelerde yaşamanın ve yoğun iş temposunun getirdiği zorluklar nedeniyle, Avustralya’da yaşayan eşimle evlilik birliğimizi ortak aldığımız karar sonucu sonlandırma sürecine girdik. Karşılıklı anlaşarak, sevgi ve saygı çerçevesinde bu kararı aldığımızı belirtir, bu gelişme ile ilgili bilgi verirken boşanma sürecimizde özel hayatın mahremiyetine göstereceğiniz saygı için şimdiden teşekkür ederiz.


Demet Şener ve İbrahim Kutluay Demet Şener ve İbrahim Kutluay da boşanma sürecinde olan çiftlerimizden.


Demet Şener-İbrahim Kutluay çiftinin 11 yıl önce gerçekleşen evliliklerinden iki çocukları oldu. Demet Şener, geçen yıl ekim ayında “evlilik birliğinin temelinden sarsılması” gerekçesiyle boşanma davası açmıştı. Dava hala sürüyor.


''Demet Şener: Kararım net, bu iş bitecek''.