"Acilen toparlanman lazım Melis!"

Uraz Kaygılaroğlu le boşanma aşamasında olan Melis İşiten Kaygılaroğlu, sosyal medya hesabından kızı Ada ile paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Bu kez kendi fotoğrafını yayınlayan İşiten'e br takpçisi "Melis acilen toparlanman lazım" yorumunu yaptı. Melis İşiten'se o takipçisine "Haydaa, çiçek gibiyim halbuki yanıtını verdi.


Uraz Kaygılaroğlu, kendisi gibi oyuncu olan Melis İşiten ile 2014 yılında nikah masasına oturmuştu.


2016 yılında kızları Ada dünyaya gelen ünlü çift, geçtiğimiz günlerde boşanma kararı aldıklarını duyurmuştu.


"KAYGILAROĞLU"NU SİLDİ Uraz Kaygılaroğlu ile ayrılık kararını duyuran Melis Kaygılaroğlu, sosyal medya hesabından 'Kaygılaroğlu' olan soyadını 'İşiten' olarak güncellemişti.


Melis İşiten, sosyal medya hesabından kızı Ada ile paylaşımlar yapmaya devam ediyor.


"ACİLEN TOPARLANMAN LAZIM MELİS" Bu kez kendi fotoğrafını yayınlayan İşiten'e bir takipçisi "Melis acilen toparlanman lazım" yorumunu yaptı. Melis İşiten ise o takipçisine, "Haydaaa, çiçek gibiyim halbuki..." yanıtını verdi.


"URAZ SENDEN KURTULDU SAHTE KADIN!" Melis Kaygılaroğlu, geçtiğimiz günlerde "Dil pabuç gibi. Sana laf yetiştirmek imkansız. Neyse Uraz senden kurtuldu sahte kadın!" yorumunu yapan takipçisine ise sakinliğini koruyarak, "Gerçekten zerafetiniz için teşekkür ederim" cevabını vermişti. (Kaynak: haberturk.com)