‘Ali Kundilli 2’nin galası yapıldı!


Sosyal medyada keşfedilen ve ilk filmi ‘Ali Kundilli’ ile 500 bin kişiyi sinema salonlarına çeken Cem Gelinoğlu’nun yeni filmi ‘Ali Kundilli 2’ nin galası önceki gece (1 Mart Salı) gerçekleşti.


Galaya sosyal medya yıldızları akın etti.Twitter, Vine ve Instagram gibi platformlarda milyonlarca insan tarafından takip edilen, aralarında Bülent Mert, Nez Demir, Gökhan Tevek, Osman Çengel, Muzaffer Kuytu, Barış Çetiner, Serda Açıkalın, Yavuz Selim Yavuzer, Kadir Doğrubakar, Baki Uzun gibi isimlerin de bulunduğu dostları Cem Gelinoğlu’nu yalnız bırakmadı.


Fatih Aksoy, Esrahan Sönmezer, Erkan Özerman, Ayhan Işık, Yavuz Seçkin ve Recep Aktuğ gibi isimler de Ali Kundilli 2’yi izlemeye gelenler arasındaydı.


Galaya, başta yönetmen Faruk Aksoy olmak üzere, filmin oyuncuları Cem Gelinoğlu, Zeynep Aktuğ, Ezgi Tombul, Sami Aksu, Emre Mutlu, Hakan Bilgin ve Ayşegül Atik tam kadro katıldı...


CEM GELİNOĞLU’NDAN GALADA HAMİLELERE JEST! Eğlenceli bir hamile hikayesini konu alan ‘Ali Kundilli 2’ ekibi, filme özel ilginç bir sosyal medya kampanyası başlatmıştı.


Galaya gelebilmek için çekilişe katılan yüzlerce bebek bekleyen çiftten dördü galada buluştu! Bebek bekleyen 4 çift hem oyuncularla tanıştı hem de filmi ilk defa onlarla birlikte izledi. Film sonrasında da hep birlikte Cem Gelinoğlu ile birlikte fotoğraf çektirdiler.