Aras Bulut İynemli'den 'İçerde' itirafları

"İçerde"nin Mert'i Aras Bulut İynemli, dizisiyle ilgili çok ilginç itiraflarda bulundu.


Show TV'de ekrana gelen "İçerde" dizisinin Mert'i Aras Bulut İynemli, dizi ile ilgili ilginç itiraflarda bulundu.


Hürriyet Gazetesi'nden Cengiz Semercioğlu'na bir röportaj veren İynemli, "İçerde"nin bir sahnesi çekilirken elini kırdığını, "İçerde"nin bazı sahnelerinde daha önceki dizisi "Öyle Bir Geçer Zaman ki"den daha kötü oynadığını söyledi.


"Her dövüş sahnesinde koreografi var mı?" sorusuna İynemli, "Var. Büyük planlar için büyük çalışmalar yapıyoruz. Bir gece önceden geliyoruz. 4-5 saat çalışıyoruz.


Hatta ben elimi kırdım. Bir sahnede havada ters dönmeye çalıştım ve tarak kemiğim kırıldı. Talihsiz bir kazaydı" cevabını verdi.


Oynadığın eski dizileri izliyor musun? Mesela “Öyle Bir Zaman ki”yi izlerken “Ne kadar kötü oynamışım şurada” dediğin oluyor mu?" sorusuna ise,


"İzliyorum. “İçerde”de bazı sahnelerde, “Öyle Bir Geçer Zaman ki”den daha kötü oynadığımı hissediyorum. “Maral: En Güzel Hikayem”de ve “Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan”da da böyle hissettiğim olmuştu.


Tekniği bilmiyorsun sonuçta. Yıllar geçtikçe tekniği öğreniyorsun. Bence teknik biraz doğallığı bozuyor ama profesyonel olmak için de öğrenmek gerekiyor. Biz doğallığın ve samimiyetin peşindeyiz.


Mesela son zamanlarda saçlarıma eleştiriler geliyor.


“Yağlı, pis” filan diyorlar. Halbuki saçım tertemiz ama bilerek öyle yapıyoruz. Ama ben bunun Mert’e yakıştığını düşünüyorum.


Çünkü Mert sokak çocuğu. “Röfleli mi” diye soran da oluyor. Güneşten açılmış aslında. Ben çok yakıştırıyorum" sözleriyle yanıt verdi.


"Çağatay da genç ve yakışıklı, sen de öyle. Seyircinin ilgisi aranızda bir rekabet duygusu doğurmuyor mu?" sorusunu ise,


"Çağatay ne kadar başarılı ve iyi olursa bu iş o kadar başarılı ve iyi olur. Ben ne kadar işime sahip çıkarsam, başarılı olursam bu iş o kadar iyi olur.


Aramızdaki ilişki birbirimizi desteklemek üzerine doğdu. Ben hiç rekabet gözüyle bakmadım bu duruma. Dışarıdan bakınca ilk akla gelen o olabilir ama biz bir ekip işi yapıyoruz" diye yanıtladı. Kaynak: hurriyet.com.tr