Aslışah Alkoçlar'ın kalbini o çaldı

Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar'ın gönlündeki isim ortaya çıktı.


Hakan Sabancı ayrılığının üzüntüsünü atlatan Aslışah Alkoçlar, bir süredir tanıma aşamasında olduğu birini açıkladı...


Sosyetik güzelin kalbini çarptıran ismin ise Ergin Varlıbaş olduğu konuşulurken genç çiftin Mart başında Yunanistan'da tatil yaptığı ortaya çıktı!


Hakan Sabancı'yla 1 yıllık aşkı Ekim 2016'da biten Aslışah Alkoçlar'ın gönlünü yine Türkiye'nin önde gelen holdinglerinden birinin veliahdı çalmak üzere...


Sabancı'yla ayrıldıktan sonra çok üzülen sosyetik güzel, yeni aşkın sinyalini ise "Kalbimi çarptırıp görüştüğüm kimse yok desem Pinokyo gibi burnum uzar" diyerek vermişti.


Aslışah Alkoçlar'ın adını sır gibi sakladığı işadamının kim olduğu sonunda ortaya çıktı.


Sosyetik güzelle Şubat ayında Karaköy'deki bir mekandan çıkarken de objektiflere yakalanan genç veliahdın Ergin Varlıbaş olduğu ikilinin yakın dostları sayesinde öğrenildi..


Gizli gizli görüşen sosyetik çiftin, geçtiğimiz ay yaptığı Yunanistan kaçamağı da yakın dostları Alp Özcan'ın paylaşımıyla ifşa oldu.


Birbirlerini henüz tanıma aşamasında olan Aslışah Alkoçlar ile Ergin Varlıbaş'ın sık sık ortak arkadaşlarıyla vakit geçirip birbirlerini daha iyi tanımaya çalıştığı öğrenildi.


Şimdilik temkinli davranan ve bu yakınlaşmayı herkesten saklayan Alkoçlar'ın dostlarına da "Hakan'la ilişkimizi çok göz önünde yaşadık. Bu hatayı tekrar yapmak istemiyorum. Zaten daha duygularımdan da emin değilim. İlişkinin adı konduğunda Ergin'le birlikte açıklarız" dediği iddia edildi.


Sosyetik güzelin son birkaç aydır yüzünün gülmesinin nedenini yeni aşkına bağlayanlar ise "Aşlışah'ın gönlü şahlandı" demekten kendini alamadı..


Alkoçlar ile Varlıbaş'ın bir süredir görüştüğü dedikodusunu, Alp Özcan'ın Atina'dan yaptığı bu paylaşım ve ikiliyi etiketlemesi kanıtlar gibiydi. Kaynak:sabah.com.tr