Bahar Candan'dan Seda Akgül'e cevap!

dün 2. Sayfa programına katılan Seda Akgül, kendisini beğenmeyen Bahar Candan için "O beni beğense ben kendimden şüphe ederdim. Nasıl kadınlar beni beğeniyor? diye üzülürdüm." demişti. Bahar Candan'dan cevap gecikmedi.


Dün Kanal D'deki '2. Sayfa' programına konuk olan sunucu Seda Akgül, daha önce programa katılan moda yarışmasıyla ünlenen Bahar Candan'ın kendisi hakkında yaptığı yoruma verdiği cevapla olay yarattı.


Seda Akgül, Bahar Candan'ın kendisi hakkında "Seda Akgül güzel bir kadın değil ki ben beğenmiyorum" yaptığı yoruma şöyle yanıt verdi:


"O kızla aynı fikirde olsam burada masanın altına girerdim. Bu programa neden davet edildiğinin bile farkında olmayan biri. Böyle bir kız gelmiş, sıksam belki doğururdum belki o yaşta kızı. Ben çok güzelim demiyorum da bir erkeğin yemek ısmarlaması için Adriana Lima mı olmak gerekiyormuş? Hiç de fena kadın değilim. O beni beğense ben kendimden şüphe ederdim. Nasıl kadınlar beni beğeniyor? diye üzülürdüm."


"Onun avukatlığını yapacakları acıyorum ben. Şimdi hakimliğini savcılığını görürüz inşallah diyecağim ama yazık olacak."


Seda Akgül'e Instagram hesabından cevap veren Bahar Candan, "Benim hukuk okuyarak sanat dünyasında olmam sizin için bir ayrıcalık. Bunun dışında evet Burcu Esmersoy sizden daha güzel. Sıksam onun gibi çocuk doğururdum demişsin ama senin bir sevgilin ya da kocan olsa benim gibi baby face olmazdı. Sizin gibi olurdu." dedi.


Bu haberler de ilginizi çekebilir: