Berkay'dan Demet Akalın'a cevap: Asla barışmayacağım, asla!

Ünlü şarkıcılar Demet Akalın ile Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin, hediye saat yüzünden birbirine girdi. Akalın, hediye ettiği Rolex’i satmak isteyen çifte küstü. Taraflar, birbiri hakkında ağır konuştu.


Demet Akalın, önceki gece Etiler'de konser verdi. Gecede basın mensuplarıyla da bir araya gelen şarkıcı, saat polemiğiyle ilgili sorulara yanıt verdi.


Akalın, sosyal medyadan açıklama yapan Özlem Ada Şahin'e ateş püskürdü.


Ünlü popçu, "Beni konuşturmayın. Berkay hanımını sustursun. Bir kadın adamı vezir de eder rezil de!" diyerek sert bir çıkış yaptı.


2. Sayfa programına konuşan Berkay, Demet Akalın'ın bu sözlerine yanıt verdi. İşte Berkay'ın açıklamaları...


"Biz saati satmadık. Neden satalım? Öyle bir şeye ihtiyacımız yok. Kendi saatçimiz var; Demet’in saatçisi ile bizim saatçi arasında dağlar kadar fark vardı. Değiştirmek istedik, anlaşamadık. Saati ben Demet’in saatçisine bıraktım."


"Demet’in de bu durumdan haberi var. Saati almadık, fazla para söyledi, saati bıraktık. Dükkana girmeden önce konuştuk Demet’le, sonra da konuştuk. Ona da dedim ‘Burada saatler çok pahalı, yazık alma buradan’ diye. Demet de ‘Tamam sen halledersin, bak keyfine’ karşılığını verdi."


"Kesinlikle yalanım yok, Allah yukarıda, saati satma gibi bir durum söz konusu değil. Ben bir daha asla Demet’le barışmayacağım, asla! Benim karımın kolundaki saatin fiyatı belli. Ben rezil olmadım, vezir oldum. Karımdan bin kere Allah razı olsun, eksikliğini göstermesin Rabbim!"