Berrak Tüzünataç: Burcu Esmersoy benim arkadaşım değil!

Burcu Emsersoy'un, eski eşi Berk Suyabatmaz ve yeni sevgilisi Berrak Tüzünataç'ın fotoğrafını beğenmesi çok konuşulmuştu. Gelen tepkiler üzerine açıklama yapan Tüzünataç, "Burcu Esmersoy arkadaşım değil" dedi.


Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz, geçtiğimiz eylül ayında bir yıllık evliliklerini tek celsede bitirmişti.


Berk Suybatmaz, boşandıktan kısa bir süre sonra oyuncu Berrak Tüzünataç'la yeni bir aşka yelken açmıştı. Geçtiğimiz günlerde Fransa'ya tatile giden sevgililer, mutlu anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.


Burcu Esmersoy da bu kareyi beğendi. Ancak bu durum sosyal medyada çok konuşuldu.


Gelen tepkiler üzerine de Berrak Tüzünataç, bir açıklama yaparak, şöyle dedi:


Magazin basını tabii işini yapsın ama aslında sıradan olan bir durumu dramatik hale getirmek için tuhaf eklemeler ve doğru olmayan süslemeler yapılmasına da susmak istemiyorum artık...


Arkadaşlarımla, hele yakın olanlarla hayatımı iyi ve kötü günlerimi, anılarımı paylaşırım ben de her insan gibi. Hiçbir özel anım, paylaşımım olmayan bir insanla, sırf malzeme lezzetlensin ve toplumun belli kesimlerine " kınanabilecek" bir hale gelsin diye yakın arkadaş ilan edilmemi ne etik ne de iyi niyetli buluyorum. Ve bu tuhaf-yıpratma amaçlı tutuma bir son verilmesini istiyorum. Zira hiçbir doğruluk payı yok... Sevgilerimle...


Esmersoy ise daha önce yaptığı açıklamada, “Berrak’ı çok iyi tanıyorum. Sevdiğim bir arkadaşım. Ama beraber olmaları onlarla ilgili bir durum. İki bekar insan istediğini yapabilir. İlişkileri varsa kimseyi ilgilendirmez.Beni de ilgilendirmez. Niye aramızda sorun olsun ki? Onların hayatına karışamayız. Kurcalanması gereken bir mesele değil.” demişti. (Kaynak: milliyet.com.tr)