Bodrum aşıkları: Eda Ece-Buğrahan Tuncer

Oyuncu Eda Ece, seyahat yasaklarının kalkmasıyla birlikte basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile birlikte bugün Bodrum’a tatile gidiyor.


Hürriyet gazetesinden Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; Eda Ece, basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile tatile başladı.


29 yaşındaki oyuncunun rol aldığı dizi, corona virüs nedeniyle erkenden sezon finali yapmış ve tüm ekip karantinaya girmişti. Ece, bu süreçte sevgilisiyle gergin günler geçirmiş ama sonrasında aralarındaki buzları eritmişti.


Eda Ece ile Buğrahan Tuncer, tatili baş başa geçirmek için Bodrum’un yolunu tuttu. Bodrum’da ev kiralayan sevgililer, ağustos ayına kadar burada kalacak. Ağustosta İstanbul’a dönecek olan çift, işlerinin başına geçecek.


Ünlü oyuncu tekrar sete başlarken, Buğrahan Tuncer de takımı Anadolu Efes ile kampa girip yeni sezon için hazırlanacak.


Bu arada çift, Bodrum’a otomobilleriyle gitmeyi tercih etti. Çünkü Ece’nin, Pomeranian cinsi köpeği ‘Pluto’yu uçağın kargo bölümüne vermeye gönlü razı olmadı.


"SOSYAL MEDYAYI BIRAK" Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından canlı yayın yapan Eda Ece'ye, bir yıldır beraber olduğu Buğrahan Tuncer de bir yorum yazmıştı.


Başarılı basketbolcu, sevgilisine "Detoks yap detoks, sosyal medyayı bırak artık" demişti.


EDA ECE'DEN SEVGİLİSİNE SİTEM! Forma giydiği Anadolu Efes, Instagram hesabından Buğrahan Tuncer'e corona virüs nedeniyle şu günlerde izlediği ve evde kalan herkese önerebileceği dizileri sormuştu.


Tuncer, verdiği cevapta; birçok yabancı dizi ismi sayarken, sevgilisi Eda Ece'nin oynadığı 'Yasak Elma'yı söylememişti.


Bu duruma dikkat çeken Ece, sevgilisini kast ederek "Yasak Elma'yı önermedin mi? Yazıklar olsun" mesajını yazmıştı.