Çağla Şıkel yıllar sonra açıkladı: O dönem çok incitildim!

Ünlü manken Çağla Şıkel özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.


Ünlü manken Çağla Şıkel, YouTube’da yayınlanan İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk oldu.


İşte Çağla Şıkel’in açıklamalarından satır başları… * Ben büyüyünce balerin olmak istiyordum. 5 yaşında karar verdim ve oldum.


17 sene bale geçmişim var sonrasında boy bir anda uzayınca bırakmak zorunda kaldım. Bir şekilde güzellik yarışmasına başvurdum ama sonuçta çocukluk hayalimi gerçekleştirdim.


Baleyi bırakmak zorunda kaldım, dans ettiğim çocukların hepsinin dudağını patlatıyordum. Boyum uzun olduğu için benim dirseğim onların yüzüne geliyordu, dönerken çarpıyordum bu durum canımı sıkmıştı.


O ana kadar da kafamda bir şey yoktu. Sonra ‘güzellik yarışmasını deneyeyim’ dedim. Son derece güvensiz bir şekilde yarışmaya başvurdum ama sahnedeki duruşuma da güveniyordum. Küçükken çok zayıf olduğum için bacaklarım da çok inceydi kalın dursun diye tozluk giyip üstüne jean giyerdim.


Alişan ile yan yana olmaktan büyük keyif alıyorum. Kalbi çok temiz, iyi kalpli egosuz bir insan. Alişan adeta 15 yaşında bir çocuk gibi çok saf temiz bir adam.


Canlı yayında yaşadığı talihsiz kaza hakkında da konuşan Şıkel; Çok çok incitildim, çok zor bir dönemdi. Bir kadın olarak bu söylenenleri hazmedemedim. Olayın üzerinden zaman geçtikten sonra ‘yok artık susamayacağım’ deyip açıklama yapmıştım.


O sözleri yedim, ama yutamadım. Normalde çıkan haberler için herhangi bir açıklama yapmazdım insanlar istediğini düşünebilir ama bu olay başka bir şeydi.


Cinsime tecavüz gibi hissettim, insanların acımasızlığını nefretini… Konuştuğuma hiç pişman olmadım.