Can Yaman'ın çirkin esprisine menajerinden savunma!

Açıklamalarıyla eleştiri oklarının hedefinde olan Can Yaman'ın İspanya'da bir kadın hayranına söylediği "Arka odaya geçelim kanıtlayayım" sözleri tepki çekti. Oyuncunun menajerinden açıklama geldi.


Açıklamalarıyla eleştiri oklarının hedefinde olan Can Yaman geçen günlerde davetli olarak gittiği İspanya’da bir televizyon programına konuk oldu.


Bir kadın hayranı Can Yaman'a İspanyolca “Buradan Can Yaman’ın mükemmel, ideal bir insan olduğunu düşünerek gideceğiz ancak bize Can Yaman’ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin” diye sordu.


Yaman ise "Arka odaya geçelim kanıtlayayım" yanıtını verdi. Oyuncunun bu cevabı tercümanı da şaşırttı. Tercüman "Çevireyim mi?" diye sorarak Yaman'ı uyardı. Can Yaman ise "hayır" yanıtını verdi.


Can Yaman’ın menajeri tepkiler üzerine “Tamamen anlık gelişen espri. Zaten orada tercüman dâhil dört kişi Türkçe biliyor. Sonrada zaten çevirme diyor. 2.5 saatlik söyleşinin içinden 30 saniyelik bu anı alıp yayınlamakta ne kadar etik, bir şey diyemiyoruz.


Can Yaman o röportajda 2.5 saat konuşuyor ve Hollywood’dan sonra Türk dizi ve filmlerinin dünyadaki başarısını çekimlerin zorluklarını ve emekleri anlatıyor. Diğer iki dizisi de İspanya’ya satıldı ve o hafta İspanya’da sosyal medyada bir numaraydı. Ama bunlar neden hiç konuşulmuyor” açıklamasını yaptı.