Canlı yayında tacize uğradı!

10 kilometrelik bir maraton hakkında haber yapmakta olan 23 yaşındaki sunucu, canlı yayın sırasında yanından geçen bir adamın tacizine maruz kaldı.


23 yaşındaki televizyon muhabiri ve sunucu Alex Bozarjian, canlı yayın yaparken başına gelen olay karşısında hayatının şokunu yaşadı.


Televizyon muhabiri Alex Bozarjian, ABD'nin Giorgia eyaletinde gerçekleşen 10 kilometrelik maratondan canlı yayın yapıyordu.


WSAV-TV sunucusu Alex Bozarjian, maranton ile ilgili haberini sunarken, kimi koşucular yanından geçerken kameraya el sallıyor kimileri ise ona selam veriyordu.


Ancak yanından geçenlerden biri öyle bir şey yaptı ki, 23 yaşındaki sunucu neye uğradığını şaşırdı.


Haberini sunmakta olan Alex'in yanından geçen bir adam, genç kadınının kalçasına tokat attı. Bozarjian, yaşadığı şokla birkaç saniye boyunca konuşamadı.


Adamın arkadasından bakakalan kadın, profesyonel bir şekilde haberini sunmaya devam etti.


Ancak daha sonra başıan gelenlerle ilgili sessizliğini bozarak Twitter hesabından açıklama yaptı.


"Canlı yayında kalçamı tokatlayan adama: Beni taciz ettin ve utandırdın. Hiçbir kadının böyle bir şey yaşama mecburiyeti yok. Ne iş yerinde ne de başka bir yerde. Asla!" açıklamasında bulundu.


Alex Bozarjian'ın tacize uğradığı video viral oldu ve 10 milyondan fazla kez izlendi.


Alex Bozarjian, kendisini taciz eden adam hakkında şikayette de bulundu. Görüntüler incelendi ve sunucuyu taciz eden kişinin Tommy Callaway olduğu ortaya çıktı.


43 yaşında ve evli olan Callaway'in, dernek başkanı olduğu açıklandı. Alex Bozarjian'ın hakkında şikayette bulunduğu Callaway, gözaltına alındı. (Kaynak: milliyet.com.tr Fotoğraflar: Instagram)