Chloe Loughnan son sözü söyledi: "O iş bitti.."

Şarkıcı Serdar Ortaç ile 5 yıl süren evliliğinin ardından geçtiğimiz sene ağustos ayında tek celsede boşanan İrlandalı manken Chloe Loughnan, önceki gün bir AVM'de objektiflere takıldı. Bir defile için Türkiye’ye geldiğini söyleyen Chloe, Serdar Ortaç ile kendi hakkında çıkan haberlere yorum yaptı.


Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan önceki gün bir AVM'de görüntülendi. Bir defile için İstanbul'a geldiğini söyleyen güzel model, eski eşi hakkındaki sorulara da yanıt verdi.


Chloe Loughnan, yurtta olmadığı süre içerisinde kendisi ve Serdar Ortaç hakkında çıkan haberleri takip edip etmediğini soran muhabirlere, "Haberler bitmiyor, ben anlamıyorum. Ayrılalı uzun zaman oldu hala Serdar ile benim haberim yapılıyor" dedi.


'ŞARKIYI MERAK ETTİM' Serdar Ortaç'ın kendisi için şarkı yazdığının sorulması üzerine İrlandalı model, "Gerçekten mi? Bundan haberim yoktu, daha yeni geldim Türkiye'ye. Merak ettim şarkıyı, ama dinlemedim" şeklinde cevap verdi.


Serdar Ortaç ile barışman mümkün mü? sorusu üzerine ise Chloe, "Biz küs değiliz ki, sadece evliydik ve boşandık ama birbirimize küsmedik. Tekrar bir araya gelmek de yok artık, o iş bitti. Serdar artık sadece arkadaşım" ifadelerini kullandı.