Cinayet Süsü gala yaptı! Geceye ünlü isimler akın etti!

Ali Atay'ın yönetmenliğinde çekilen Cinayet Süsü filmi için gala yapıldı. Geceye ünlü isimler akın etti.


Yapımcılığını TAFF Pictures’ın üstlendiği, Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür’ün rol aldığı komedi filmi 'Cinayet Süsü' dün akşam gala yaptı. ‘Ölümlü Dünya’nın yaratıcı ekibi Ali Atay, Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit'in senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini Ali Atay’ın üstlendiği “Cinayet Süsü”nün özel gösterimine ünlü isimler akın etti.


Gecede Hazal Kaya eşini yalnız bırakmadı. Karnı burnunda güzel Ali Atay'la birlikte kırmızı halıda bu pozu verdi.


Nurgül Yeşilçay da galaya evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Necati Kocabay'la geldi.


Geceye çift olarak katılan ünlüler arasında Hande Erçel ve Murat Dalkılıç da vardı. Çift önceki gün bir mekanda tartışırken görüntülenmişti. İkili bu kez objektiflere mutluluk pozu verdi.


Rol aldığı “Bir Aile Hikayesi” dizisi Cumartesi akşamı final yapan Songül Öden de galaya gelen isimlerdendi. Güzel oyuncunun dizinin bitmesinin ardından imajını yenilediği görüldü. Saçlarını kısacık kestiren Songül Öden yeni imajıyla ilk kez gazetecilere poz verdi.


Spor yaparken kol kaslarını zedeleyen Dilan Çiçek Deniz'in kolu sargıya alınıştı. Güzel oyuncu galada sağlığına kavuştuğunu belirtti. Deniz'in kolundaki sargıların çıkarıldığı görüldü.


Hande Doğandemir galaya yalnız geldi.


Ebru Özkan ve Ertan Saban


İrem Sak


Gökhan Türkmen


Gonca Vuslateri


Ahu Yağtu


Melisa Şenolsun


Öykü Serter


Nur Fettahoğlu


Ezgi Mola