Demet akalın; Alişan, Seren Serengil, İbrahim Tatlıses ve Sıla için neler dedi neler?

Demet Akalın, önceki akşam kızı Hira ve arkadaş grubuyla Yeniköy’deki bir mekanda yemek yerken görüntülendi.


Demet Akalın, önceki akşam kızı Hira ve arkadaş grubuyla Yeniköy’deki bir ocakbaşında yemek yedikten sonra mekan çıkışında görüntülendi.


Muhabirleri görünce ayak üstü sorulara yanıt veren Akalın, üç hafta önce boşandığı Okan Kurt, yıllardır dargın olduğu Alişan, sosyal medyada takibi bıraktığı Seren Serengil, bir dönem mahkemelik olduğu İbrahim Tatlıses ve ünlü şarkıcı Sıla hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.


Ünlü şarkıcı, "Arkadaşlar kızım yanımda, Okan Bey’le görüşmüyorum. Ben, eski eşim ve kızımın adının baş harflerinden oluşan DOH plakalı aracımı da en kısa zamanda değiştireceğim." dedi.


Alişan Ben adamı bildiğimden hiç barışmak istemedim. Onun hakkında bir şey söylememe de gerek yok.


Seren Serengil Benim Seren’le sorunum olmaz. İlk olarak o beni sosyal medyadan çıkardı. Gülben Ergen, Sezen Aksu, Hülya Avşar beni sürekli aradı.


İbrahim Tatlıses İbrahim Bey’den Allah razı olsun. Birkaç gün boyunca beni üst üste aradı.


Sıla Beni ilk arayan Sıla’ydı, şoka girdim. Kadına o kadar sallamıştım ama beni ilk o aradı, inanamadım.


Demet Akalın bugün Teve2'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlandı ve şunları dile getirdi: *Siz büyük bir aşk görmek istediğiniz için öyle görüyorsunuz. Yok öyle bir şey. Yalnız değilim. Dadı izne çıktı, sabah akşam kızımla beraberim. *Bu süreçte ağlamadım. İnsan içinde ağlayacak da değilim zaten.


*Atlatılacak. İlk boşanan ben değilim çünkü çok ufak bir evladımız var. Onun iyiliği için verdiğim bir karar. Anlaşmalı boşanma falan durumu yok. Zamanla göreceksiniz. Bir günde büyüdü çocuğum. bir günde olgunlaştı. Kız inanılmaz bir şekilde bana döndü. Ben öyle hemen doktor kontrolüne gidelim taraftarı değilim. Babasına bir zaman süre kısıtlaması da yok. Asla da olamaz. İstediği zaman gelip alır, götütür.


*Okan çocuğu alıp bırakırken ben yanında olmuyorum ama Hira babasına 'sen git ben eve geldim' diyormuş. Hira durumu kabul etmiş durumda. Küçük Sezercik modunda değil yani. *En büyük korkumdu o nafakayla icrayla alınan çocukları görüyordum. Aklımın ucundan geçmezdi hiç... Hayat enteresan bir şey.


*Hira'yı almaya geldiğinde de Okan'ı görmüyorum. Hiçbir ilişkim yok. Asla ve asla görmüyorum. *Geçen gün biri 'doğum gününde bir araya gelirsiniz' dedi, 'hayır, ben kendim yaparım. Babası da ayrı yapar' dedim. *Onun fotoğraflarının altına yorumlar yapıyorlar. Kemik fanlarım bana mesaj atıyorlar. Beni hiç ilgilendirmiyor artık. Onun kendi hayatı... Daha fazla da konuşmuyorum.